Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogyan keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan keressek alkalmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok egy srácba, de nem lehetünk eggyütt...hosszú...


mást szeretni nem tudok, de alkalmi kapcsolatot szeretnèk, talán így könnyebb lenne túlesnem a srácon, meg egyèbkènt is szeretnèk.


azt gondoltam eddig , hogy rengeteg pasi vevő az ilyesmire, de ha valaki ismerkedik velem ès èn mondom neki , hogy nem akarok randizni, meg semmi nyáladzás, csak azt akkor 10ből 9 leku...z!

pedig nem közönsègesen adom elő csak a lènyeget mondom.ti mit tanácsolnátok?


2017. márc. 20. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

1, Nem leszel túl a dolgon.

2, Nem jó pasiknál próbálkozol.


Én is szívesen lennék hosszabb, szexen alapuló, laza kapcsolatban, de alig találni olyan csajt, aki megfelelne. Próbálj lazább, bulisabb srácoknál próbálkozni.

2017. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem elég sok férfi van aki erre kapható.
2017. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
(És készülj fel a rengeteg privátra.)
2017. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj fel egy társkeresőre. A palik 85-90%-a ingyen szeretné, 5-10%-uk még pénzért is hajlandó...
2017. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha alapesetben csak dugni akarsz, akkor miért zavar ha leqrváznak? Kérj akkor pénzt érte és semmi gond. De tényleg!
2017. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, hogy a férfiak térjenek rá a szexre.

Ők örülnek, hogy mekkora király csávók voltak és te is azt kapod, amiért mentél.

2017. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merre is laksz? 🙂
2020. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!