Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy összekeve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy összekevertétek egy férfi kedvességét avval, hogy esetleg többet akar (t) Tőletek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi az az avval? :O
2018. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Aki jött, és legyeskedett, az utána mindig színt vallott előbb, vagy utóbb.


De kérdés, hogy hogy kedveskedett.

Általános udvariassági formák: ajtót kinyitja neked, előre enged, hangosan köszön, esetleg megkérdi, hogy vagy, és megy tovább?


Vagy többször kezdeményez beszélgetést, sokat kérdezget téged, elhív kávéra, ebédelni, felhív a leckéért, elhív rendezvényre..


na ezek TÉNYLEG akartak valamit, míg esetleg egy előbbi nem feltétlenül.

2018. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Epp ezert dobbent le, hogy ezzel szemben a ferfiak milyen gyakran teszik. Ha kedves vagyok valamelyikkel, mar meg vannak gyozodve rola, hogy bejonnek nekem, pedig marhara nem. Szerintem ehhez peldaul jo nagy adag onteltseg is kell.
2018. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

#3

Nagyban függ attól, mit értünk "kedvesség" alatt.

Én pl. teljesen egyértelmű(nek vélt) jeleket "értettem félre" állítólag...

2018. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Csak mosolygas, segitokeszseg, humor, es pont annyi, amennyit a nok fele is mutatok. Bar en mar azt sem ertem, hogy hogy merul fel bennuk ez az egesz, hisz ferjem, gyerekem van... Mindenesetre roppant megalazo tud lenni, amikor egy mosolygas miatt ok mar egybol cafkanak gondolnak engem.
2018. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy ártatlan udvariasságnak hittem valamit, ami mint kiderült, udvarlási szándék volt. Másik irányba nem tévesztettem össze soha. Olyan volt legfeljebb, hogy bizonytalan voltam, vajon mit akar jelenteni ez vagy az a megjegyzés, gesztus, de utólag a kérdéses esetek is általában a közeledési szándék kicsit nyilvánvalóbb esete volt. Naiv vagyok, ez van :D

Viszont azt én is észrevettem, hogy ha barátságos, felszabadult vagyok valakivel, akkor idővel ő azt fogja gondolni, hogy én nyomulok. Pedig szó sincs erről, a női kollégáimmal pl ugyanúgy viselkedem, aztán mégis volt már olyan, hogy valakin éreztem a zavart, amikor elkezdtem vele viccelődni. Kérdem én, ez tényleg szigorúan nemen belül engedélyezett dolog?! Vagy esetleg valaki más viccén hangosan felnevetni? Mert az is volt már, hogy valaki egyből flörtölésnek vette. Pedig csak tetszett a vicce. Nagyon érdekes, mennyire tágan veszik ezt a "jelezgetés" dolgot egyesek. Emberszámba veszem, és máris kikezdtem vele, az ő értelmezésük szerint :D

2018. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában elég jól meg tudom állapítani, hogy kinek milyen szándékai vannak. Könnyen felismerem a flörtölést, mert én is folyton azt csinálom. De néha nem egyszerű, még sok beszélgetés után sem, na kiakasztó tud lenni az a bizonytalanság. És elég kínos, ha meg rákérdezésnél visszatáncolnak.
2018. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt. Állítólag én "értettem félre" Őt.


Most már tényleg elkezdődött. Mindkettőnk részéről. Visszavonhatatlanul.

2018. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt, többször is, és természetesen az volt a vége, hogy én félreértettem az egészet, bár mások elmondása szerint sem én képzeltem túl a dolgokat. Azóta tanultam ezekből, már csak annak hiszem el, hogy valóban akar valamit, aki odajön, és elémáll, aztán őszintén közli, minden más mese habbal.
2018. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes téma.. én egy itt kiírt kérdésnél kaptam el egy srácot, hogy ő konkrétan kértételműen viselkedik egy csajjal. ( állítása szerint ő ennek nem volt tudatában, csak miután többen írtuk nők, hogy ezek azért már eléggé flört kategóriás dolgok. Tudta, hogy tetszik a csajnak, és élvezte a dolgot, hogy rajonganak érte, ennyi. Többet nem akart tőle, vagy csak imponált neki ez a szituáció, vagy valamilyen szinten be is jött a csaj, de nem akart tőle semmit.)

Szóval ha valaki akar valamit, az valóban egyértelműen tudtodra fogja hozni így vagy úgy, ez mindig bebizonyosodik, ökölszabály.


# 6

Ne is mondd. :D Ilyen felnevetős sztorim nekem is van, - bár nekem valóban tetszett a srác-, de valami tök édes beszólása volt. 3-an ültünk ott, és én ezen nagyon felnevettem.. A másik 2 csak ült ott, és nézett, aztán hirtelen tök furán éreztem magam, de várjál, mert utána is mg creepy-bb lett a helyzet, mert ekkor meg a másik 2 személy is lassan, aztán csak egyre jobban el kezdett rajta nevetni, mint én... (???) :D Mint akiknek most ért oda a lényeg, érted, pedig nem volt bonyolult sztori, fú nagyon fura helyzet volt. :D


Egyébként ezek is flört jelzések, 1 a ~100 közül. A srácnál is volt, hogy én mondtam valami -egyébként cseppet sem vicceset-, amin ő nagyon felnevetett. Akkor mi is ketten néztünk rá, hogy mi van.

Ez már egy fokkal biztosabb, ha sz.r viccet sütsz be és azon is nevet a másik. :D Na meg egy jel nem jel, ugyebár.. Én is nevetek bármin, ha eléri az ingerküszöböm, mondja azt bárki.


A félreértésekre meg annyit, hogy azok értik csak félre ezeket, akik félre is akarják érteni. ;) Én nem foglalkoznék velük. (Nem is szoktam). Bár az tény, hogy a pasikkal sosem tudok/lehet teljesen ugyanúgy viselkedni, mint a nőkkel, még így sem, hogy párom van. De ezeket az ember szerintem megtanulja egy idő után kezelni, és a határt is be tudod lőni a különböző embereknél.

2018. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!