Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heló! Elég bonyolult szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló! Elég bonyolult szituációba keveredtem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen munkahelyet váltottam és beleszerettem a főnökömbe! Körülbelül már az első hét elteltével is elég bizalmas dolgokról társalogtunk mert azt érezte nekem beszélhet róla stb. De időközben kiderült hogy van egy párkapcsolata. Már párszor emlegette hogy elhagyja bizonyos tényezők miatt a párját (ezt itt nem szeretném bővebben kifejteni)! És azóta is megy a bizalmaskodás a testi érintkezés, van hogy megöleljük egymást, és azt is egymás tudtára adjuk hogy szeretjük egymást szavak konkrét formájában. De Ő egy hűséges típus. Ezzel arra célzok ha a jelenlegi párja amíg nem küldi el Ő maradni fog mellette és Én ebbe belebetegszem már. Konkrétan meg nem merek szerelmet vallani neki, féltem az állásom és ebből adódóan elveszthetem mint egy barátot ha esetleg csak barátként tekint rám... Meg a munkámat de az annyira nem is érdekel... Csak Ő lebeg előttem.. Nincs a napban egy olyan perc hogy valamiről ne jusson eszembe.

És hihetetlen módon fáj hogy látom és tudom mert mondja hogy nem boldog a kapcsolatában de mégis azzal a személlyel van akivel nem érzi jól magát.

Ráadásul minden nap 2-3 órákat túlórázok amíg Ő is ott van csak hogy vele lehessek.

Mit tegyek? Ő 30 éves Nő, Én 19 éves férfi vagyok. (Vicc témájában szóba jött már de a korkülönbség nem zavarná Őt és egyértelműen engem sem! :) )



2018. júl. 28. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Retard alert!!!!
2018. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az értelmes megnyilvánulást! Kedves első. -.-" :D
2018. júl. 28. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, semmi személyes de elolvastam a 8. sorig és odáig azt hittem egy naiv kislány vagy kedves kérdező. Az utolsó soroknál esett szét a pofám.
2018. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó!
2018. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele.
2018. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Atyaég, a főnököd jól palira vesz, maradjunk annyiban. Hűséges típus?! Veled bizalmaskodik, már rég kimerítette a leli megcsalás fogalmát.

A jelenlegi párjának fingja sincs a történtekről, mégis miért küldené el? A csaj köszöni jól elvan a párkapcsolatában, eljátszadozni jó neki egy fiúval, az egóját biztos simogatja. Ha szeretne téged, otthagyta volna a párját, veled lenne.

19 vagy és megtéveszthető itt az a nagy baj. Meg palimadár, hogy ilyenért túlórázol.

Ha lenne tököd, szépen felmondanál és nem hagynád, hogy egy 30 éves nő játékszere legyél.


29n

2018. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki bővebben miből gondoltad! Mert értelmes módon fejeztem ki a gondolataimat? Bocs hogy nem vagyok egy idióta gyökér aki nem tud írni és nem ismeri a szavak 90 százalékát.
2018. júl. 28. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lelki támasznak/lelkitársnak tekint, de külsőre szerintem nem jössz be neki, vagy túl éretlennek tart még.
2018. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!