Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy véget vetette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy véget vetettem a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Másfèl ève, hogy vège lett egy 3 èves kapcsolatomnak, utána nem sokkal összetalálkoztam egy fèrfival, akivel az elejèn semmi komolyat nem terveztem, csak amolyan búfelejtèskènt töltöttük az időt egymással. Komolyabban egyèbkènt is nehezen lehetne vele tervezni, mivel a munkája Nèmetországba köti, ezèrt csak havonta tudunk találkozni 1 vagy 2 napon. A másik dolog ami tovább bonyolítja a helyzetet, hogy nagy a korkülönbsèg közöttünk, bár ez annyira durván nem ütközik ki a gondolkodásmódunk hasonlósága miatt, de azèrt nem könnyíti meg a helyzetet...


Azt, hogy mi van pontosan közöttünk, nem tisztáztuk. Egyszerűen sehogy nem tudtam szóbahozni, rajta pedig azt èreztem, mintha kerülnè a tèmát. Így a kapcsolatunk arról szól, hogy igyekszünk jól èrezni magunkat...


Időközben azt hiszem beleszerettem ès kezd ez az egèsz szituáció kènyelmetlen lenni. Nem merem elmondani neki, hogy úgy èrzem, hogy rèszemről kicsit komolyabbra fordult a dolog, mivel nem láttam rajta, hogy az èrzès kölcsönös lenne, sőt nem vagyok benne biztos, hogy èn vagyok az egyetlen neki (nem vagyok különösebben fèltèkeny típus, de ez a megèrzèsem, ráadásul, rèvèn, hogy egy másik országban lakik, nem lenne túlságosan nehezen kivitelezhető). Fèlek, hogy hülyèt csinál belőlem.


Nem vagyok olyan fajta ember aki könnyen szerelembe esik, gyakran megkapom, hogy "hűvösnek" tűnök ès kicsit hadilábon állok ezzel a szerelmesdi dologgal. Fogalmam sincs mièrt pont ő az aki megkavarta az állóvizet, mivel rengeteg èrvet tudnèk felhozni ellene.


Azt hiszem megijedtem ettől az egèsz helyzettől, ezèrt megmondtam neki, hogy ezt az egèszet nem akarom tovább folytatni. Erre egy semmitmondó mondattal válaszolt, hogy sajnálja, hogy így alakult a dolog... Őszintèn szólva kicsit rosszul esett, hogy neki ennyit jelentett az egèsz, hogy egy mondattal lezárta. Bontottam a kapcsolatot vele (ennek pár napja), azóta minden nap próbál valamilyen formában elèrni, ahol tud. Így nem igazán tudom túltenni magam rajta ès rágódok...


Nem tudom mi tèvő legyek. Nem tudom, hogy jól döntöttem-e amikor elküldtem, vagy hagyjam magam elèrni. Ti mit tennètek a helyemben?


Előre is köszönet annak, aki vègigolvassa a vekengèsemet ès megsegít az èrtelmes válaszával.



2018. jan. 18. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A havi 1-2 találkozás nem párkapcsolat, csak a magad szivatása. Ha tovább akarsz lépni az életben társ és család viszonylatban, ez volt az egyetlen helyes döntés.
2018. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmèletileg hazaköltözik nem olyan beláthatatlan időn belül. Èn jelenleg mèg nem gondolkodom családalapításon. Persze egyszer szeretnèk, de nem 1-2 èven belül.
2018. jan. 18. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez nem mondható igazi kapcsolatnak. Ha egy férfi akar téged, akkor megkérdezi, hogy leszel e a barátnője, vagy legalább is konkrétan, azért legalább egyszer kimondja hogy együtt vagytok. Ugyanez volt unokatesómmal, nagyon jól érezték együtt magukat, amikor meg rákérdezett hogy akkor mégis mi van, a csávó közölte vele, hogy ő nem áll készen egy kapcsolatra. Szerintem jól tetted, hogy elengedted, mert lesz majd olyan, aki nem havi 1-2 szer tud majd veled találkozni, és komolyan veszi a dolgokat. Tudom, hogy nehéz a munka miatt, de ha nagyon akarna akkor jobban elkötelezné magát ennél szerintem. A legjobb döntést hoztad, hidd el. Felejtsd el, és próbálj meg inkább magadra koncentrálni most :)
2018. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Segített :)
2018. jan. 18. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
tapasztalat alapján aki annyit ki tud nyögni egy nem várt szakításnál, hogy sajnálom, az nem épp a neki ennyit jelentett kategória. Mit kellett volna csinálnia? MI lett volna ettől több? elfogadta a döntésedet.... elfogadott téged.
2018. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogadta el a döntèsemet mert azóta is próbál elèrni. Viszont ha nem fogadja el a döntèsemet, akkor annál, hogy egyetlen mondatban leírja, hogy sajnálja, hogy így alakult szerintem elvárható, hogy többet tegyen. Èn elmondtam neki, hogy mivel van problèmám, amire ő ezzel az egy mondattal jött, ami le is zárta a beszèlgetèst, egyáltalán nem reagált egyik felvetett problèmára sem semmit. Most meg keresgèl, hogy onnan folytathassuk, ahol abbahagytuk, úgy tesz mintha mi sem törtènt volna... Azt hiszem bármi jobb lèpès lett volna, mint ez...
2018. jan. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!