Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek akik együtt vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek akik együtt vannak miért szeretnek kezen fogva sétálni? Mi értelme van? Mi célt szolgál?

Figyelt kérdés

Lássa mkndeki hogy ők egy pár? Vagy ennyire mániákusan nem bírják ki egymás közelsége nélkül? Egyszerűen nem értem

Én világ életemben gyuloltem úgy sétálni akivel együtt voltam hogy kezen fogva mert korlátoz idegesit akadályoz a szabad mozgasomban

Nem éreztem késztetést hogy most akkor mániákusan fogjam a kezet

Van meg valaki aki nem szeret kezen fogva sétálgatni ? Hozza kell tenni nem vagyok ritmikus alkat sem

N



#séta #romcsiba
2018. júl. 29. 23:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, mert jo erzes neha es kesz. En sem mindig szeretem, de gyakran igen. A mozgasban meg nem akadalyoz, mert ha dolgom van a kezemmel akkor elengedem a masiket es kesz.
2018. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%
Jó.
2018. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktuk mániákusan fogni egymás kezét, de sokszor megyünk így az utcán. Nem tudom megmagyarázni az okát, de egyszerűen jól esik mindkettőnknek. Amúgy volt olyan barátnőm, akivel szinte sosem sétáltunk kézen fogva, mert ő nem szerette. Nem is tartott sokáig a dolog, mert végül is annyira nem is ragaszkodtunk egymáshoz. Szerintem a kézfogás inkább egymás felé egy gesztus, mint a külvilág felé, hogy összetartozunk. Szerintem aki nem szereti a kézen fogva járást, az még nem találta meg azt, akihez igazán tartozni akar...
2018. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem szolgál semmiféle célt pusztán jó érzés. Bár ez alatt nem az állandó kézfogásra gondolok, de néha szerintem belefér akár séta, vagy akár vezetés közben.
2018. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom megfogalmazni, de azért mert jó érzés. Ilyenkor nyáron a meleg miatt mondjuk van, hogy engem is zavar
2018. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . Sokat gondolkoztam ezen hogy meg is miért szeretik olyan sokan és én miért irtozom tőle ennyire , valahogy nekem az egész nem jön kényelmetlenül érzem magam közben nem természetes számomra

Szeretem ha szabadon van mint két kezem

Hiába szerettem a párom ez a dolog valahogy nekem soha nem ment nem éreztem hogy ezzel bármit is kifejeznek

Mindig is kiváncsi voltam mi erről a véleménye másoknak

Itt a nyár ilyenkor sokan kezen fogva sétálnak az utcan

2018. júl. 29. 23:35
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
Utoljára oviban fogtam valakinek a kezét, már akkor is utáltam.
2018. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Én egy lány kezét fogtam meg, de nem mások miatt, hanem magam miatt. Mert mindennél fontosabbnak találtam, hogy fizikai kontaktust létesítsek vele. A kézen fogás egyfajta híd két ember között, amin keresztül áramlanak az energiák. A fizikai vonzalom egyik jele.
2018. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
2018. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
Én is nagyon szeretek kézenfogva sétálni, nekem inkább az a fura ha emberek akik összetartoznak nem érintik meg egymást nyilvánosan.
2018. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!