Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Folyamatosan ismerkedik pasikkal. Mondjuk tudom béna vagyok a Sexbe. Van értelme így a kapcsolatnak? 29f

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

A baratnod hulye - vagy nem szeret.

Nem vagy bena a szexben csak ez elvette az onbizalmad.

Vagy fel is ut le is ut, vagy meg szenvedsz par evig...

2018. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Ismerkedj te is.Találtok majd mindketten megfelelőbb partnert.

Hogy addig minek van értelme azt meg ti tudjátok nektek,hogy a jó.

2018. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak nem is kapcsolat.
2018. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy néna a szexben csak még nem találtad meg azt a csajt akivel nagyon jól össze passzoltok. Én is azt hittem az előző kapcsolatomban hogy az vagyok de nem. A mostani pasi meg folyton dícsér
2018. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy béna vagyok. A mostani kapcsolat előtt majdnem 4 évig nem volt senkim. És megint egyedül maradok.Elvette a kedvem mindentől.
2018. jún. 12. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ilyen hozzáállással nem fogod megtartani, mert ha nem is hagy el, addig fogod piszkálni, míg te magad dobod ki. Ha béna vagy, akkor törekedj a fejlődésre, ha csak nyavalyogni akarsz, tedd azt, de akkor nem maradtok együtt.


És ne láss bele többet mint ami. Azért, mert a csaj nyitott és beszélget másokkal, nem szeretőt keres megállás nélkül

2018. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem is ilyen volt... nulla férfiasság, csak a rinya ment.


1 évig bírtam vele.

2018. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat sikere nem csak a szexen múlik. Hanem azon is, hogy vannak-e közös céljaitok, tudtok-e beszélgetni, becsülitek-e egymást. Hosszú távon, ha mást akartok az élettől, nem fog működni egy kapcsolat akkor sem, ha jó együtt az ágyban.
2018. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felvállalt téged amúgy mások előtt?
2018. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!