Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi 1éve nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi 1éve nem tudja kiheverni a szakítást az előző bnőjével, de velem 10hete randizik, akkor miért mondta, h "Hiányzik a régi barátnőm. Én már nem tudok új lányt szeretni. " De a tettei mást mutatnak! Lehet, h majd rájön, h szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Az egy nagyon rossz, pusztító kapcsolat volt, ő szinte bele is rokkant lelkileg. Most történt valami a lány családjában (egy rokon halála), ami kiborította a fiút, és nagyon erősen feljöttek a régi emlékek, és ez hozta elő belőle ezt a mondatot tegnap.

Köztünk egyelőre semmi komoly nem történt, de láthatóan vonzódik hozzám, a randikon nagy az összhang, egyre közelebb kerülünk egymáshoz.


2018. júl. 30. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem tud szeretni új lányt, akkor minek randizik egyáltalán? Egyébként én is ilyen voltam.

Régen, 3-4 éve volt egy kapcsolatom, belerokkantam.

Sosem akartam mást, de aztán végül megint lett valaki (bár azt hiszem őt már nem szerettem annyira), aztán vele is vége lett.

Most meg úgy vagyok vele, hogy megdöglök egyedül inkább.

2018. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tetszettem egy csajnak, aztmondtam neki, hogy nemrég lett vége a kapcsolatomnak ezért nem akarok még újat. ezt azért találtam ki, mert csúnya volt szegény.
2018. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hiányzik a régi barátnőm. Én már nem tudok új lányt szeretni."


Ébresztő! Mi a fenének pazarolod az idődet egy olyan emberre, aki nincs még túl az exén?

2018. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szamár szerep, nem jó perspektíva hosszú távon. Én nem folytatnám ezt a kapcsolatot a helyedben.
2018. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Soha nem fog téged szeretni így, ez felejtős. Veled van és közben a volt csaja után sír, ez milyen már? Veled van gond, ha ezt hagyod.
2018. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne vesztegesd tovább a drága idődet egy ilyenre.

nekem olyanom volt, aki azt nyögte ki, hogy az 5 évvel azelőtti barátnőjét nem tudja elfelejteni.

az ilyen ember nem normális. keress egy egészséges embert, aki tényleg akar téged!!

2018. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló szituban vagyok benne, de én még a randiig nem jutottam el.
2018. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!