Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi szerelem. Ex kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szerelem. Ex kérdés. Vajon miért így reagált?

Figyelt kérdés

A férfi,aki első volt nekem életemben,még így egy èvre rá is eszembe jut és lényegèben mindenkiben őt keresem. Szerelmes voltam, aztán ahogy vège lett..mert ő csak a testem akarta ..kezdtem azt érezni,hogy ennek így kellett lennie,hogy különválnak útjaink.Én kezdtem a terhére lenni azzal,hogy nem akartam testiséget,mert azr láttam csak arra kellek neki,és aztán minden elromlott...egy találkozással véget ért. Amire írtam egy üzenetet ,de semmi reakciót nem kaptam. Itt lett vège.(nyár eleje)



Aztán tavaly decemberben volt egy buli,ahol meglátott..és az este alatt nézett, közel is jött, de én màssal táncoltam.


Aztán rá 2 hónapra egyszer csak megjelent ,ahol mindketten tanulunk(egyetem). Kérdezte,hogy vagyok..de én hűvös voltam vele.és elküldtem,amikor pont jött oda valaki hozzám. Beszélni akart velem máshol,de én nem mentem bele....


Így erre most kb 5 hónapra ..elkezdett gyakrabban eszembe jutni . Írtam neki tegnap,hogy az országban van-e..ez lenne a kèrdésem. Erre visszaigazolta az üzenet engedélykérést és bejelölte a profilom. Semmi vàlaszt nem adott.

Aztán gondolkodás után visszajelöltem....és ennyi most .


Tudom tudom.....értelmetlen..butaság..idiótaság volt neki írni.

De neki ezzel mi volt jó;hogy bejelölt,de nem köszönt vissza és nem írt semmit ?

Semmi infó nincs az adatlapján hol él. Mert amikor az orszàgban élt,akkor is az az ország bolt beállítva,ami most is.


2018. aug. 4. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Vissza mennél hozzá? Akkor írj neki valamit. Az országban vagy még? pl.

Ha nem, akkor ne szakitsd fel a sebeket feleslegesen.

2018. aug. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!