Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mennyi az esélye annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mennyi az esélye annak, hogy egy híres ember beleszeressen egy átlagosba?

Figyelt kérdés
Szerintetek valóban létezik ilyen? Úgy értem, az ilyen érzések kölcsönösek a két fél részéről...
2013. nov. 24. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Annyi százalék, ahány válasz érkezett előttem! A szerencsét beleszámítva amíg ezt leírom kevesebb mint 3%!!! :)
2013. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze,miért is ne lehetne?
2013. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És mint látod, ahogy mondtam:))
2013. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég sok. Persze azért lényeges, hogy mennyire híres emberről beszélünk, de egyáltalán nem lehetetlen az ilyesmi.
2013. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, mit lát meg az átlagosban? Úgy értem, ezer átlagos ember rajonghat érte, aztán ő mégis egyet kedvel meg...
2013. nov. 25. 00:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, ha napi szinten kapcsolatban vannak, mondjuk közös a baráti kör, de a hírességek általában hasonlóan híres, vagy legalábbis gazdag emberek társaságában mozognak, úgyhogy sokszor közülük is választanak párt.

Annak meg még kevesebb az esélye, hogy kiválaszt a tömegből egy rajongóját.

2013. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki híres, még nem jelenti azt, hogy csak a "legjobbal" érné be. Nem véletlenül mondják azt, hogy ha beleszeretsz valakibe, akkor számodra ő lesz a tökéletes. Ez mondjuk csak az én elképzelésem, de sok esetben jó lehet a változatosság is, hogy nem egy olyan emberrel jössz össze, akit az újságok címlapján látsz.

És tény, hogy a híres emberek általában a velük egy "rangú" emberek társaságában mozognak, de a legtöbbjük ugyan úgy szokott átlagos emberekkel barátkozni.

2013. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyelj.... Ez egy olyan dolog, amit egy atlagos ember nem elhet at, kell egy minimum ismerettseg.

Pl. Apukam egy nagyon hires es jol meno ceg vezetoje, es egy ceg rendezvenyen talalkoztam elso szerelmemmel, egy itteni elegge hires, es nagyon gazag celebbel.

Egyutt is votunk egy ideig, aztan szakitottunk, most nekem is es neki is mas van.

Nem volt epp egy kellemes kapcsolat, ezt azert ugy erzem el kell mondanom....

De nem hszem, hogy peldaul o, egy akarkivel lealjon, tehat biztos mi sem johettunk volna ossze ha nem lett volna Apu.:)

2013. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A híres ember is ugyanolyan ember mint bárki más, valószínűleg nem egy random rajongóba fog beleszeretni aki ugrál meg visít körülötte mint egy hülye, hanem mondjuk olyanba akivel gyakran beszélget, jól megértik egymást, de ez lehet egy átlagos ember vagy híres is, nem ezen múlik.
2013. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

Az én barátom bizonyos körökben híres zenésznek minősül külföldön(folk metál). A rajongója voltam, mikor megismerkedtünk.

2013. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!