Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyabbra fotditanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabbra fotditanád a kapcsolatot ha a párod családjába nem tudsz beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Szerelmesek vagyunk. Párom össze akar költözni, házasság, stb.

Kezdetben ugye bemutatni(habár ugy ahogy már találkoztam a családjával)náluk élni, gyűjteni, később önálloan talpra állni, elköltözni stb.


Ez igy eddig mind szép és jo.


25 év körüliek vagyunk, nem tinik



Csakhogy a bökkenők:

Nem tudok feloldodni náluk, nem tudok nem is akarok komolyan főzni (ezt ők nem tudják még de ha náluk laknék illene), az anyuka (anyosjelölt)tapasztalt, hiperokos nő, egyből levágja rolam hogy én még egy félénk béna nem önelláto "kislány" vagyok, nem pedig egy karrierista háztartásban is toppon levő céltudatos nagybetűs nő akit a fiának szánna, a másik hogy párom fiutestvérei nem tisztelnek, kis "csiribiri, könnyű csajnak"néznek mert ők meg azt nem ismerik bennem hogy nem jövök össze minden pasival es a tesojuk, a párom milliot küzdött értem, plusz a lánytesojával szinte flörtöl a párom, birkoznak nevetve, stb, én érzem magam gyertyatartonak, plane hogy családi vacsorákra témám sincs, a feszengéstől ott ülnék kukán, ismerem magam és mindezek tetejébe:


A párommal megbeszéltük hogy kiprobálok náluk egy hetet.

Anyuja is nagyon vár, készül a fogadásomra az egész család, nagyon kedvesek.

Erre most bevágtam a páromnak hogy inkább 3 napot probáljunk ki először, ne egy egész hetet, erre olyan gyorsan belement, mintha neki olyan édesmindegy lenne.


Jelenleg nagyon messze élnek, mert korábban munka miatt elköltöztem a környékükről szoval alig találkozunk kb havonta es kicsit érdekea is nekem hogy aki el akar venni es alig lát, annak édesmindegy hogy 3 vagy 7 napot lát egy honap után.


A kérdés ha ugye nem tudok beilleszkedni es vége lesz a kapcsolatunknak ezért, akkor esetleg nem e jobb most távozni emelt fővel, mint kesobb, miután lejárattam magam mindenki előtt a feszengésemmel. Reggel wc re sem mernék kimenni, nincs kedvem a mosdoban a röhögős lánytesojával vagy lenézős fiutesojával sem összefutni, csak a menekülés lenne bennem szerintem.


Más bevállalná mindezt ilyen feltételekkel a helyemben a szerelméért akibe nagyon szerelmes?


2018. aug. 6. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam és te csak szimplán félsz a egésztől, ezért találtál magadnak millió +1 kifogást miért nem is akarod megpróbálni sem. (Eleve félsz hogy nem leszel elég jó, holott anyukáék normálisan fogadnak ahogy kivettem és nem adtak eddig erre okot)


Mondjuk személy szerint nálam nincs az a pénz, amiért odaköltöznék az anyósékhez 1 hétnél tovább ( pedig főzni is tudok, ha akarok, és anyós is normális, de ez nem egészséges szerintem.)


Szóval én nem a családtól val félelmeim miatt szakítanék, hanem akkor, ha nem tudnánk megoldani valami épeszű módon, hogy ne legyen ez továbbra is távkapcsolat.

27N

2018. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a párod elvárja, hogy ne csak vele, hanem az egész családjával kösd össze az életed. Ha össze akartok házasodni, akkor menjetek albérletbe vagy vegyetek házat vagy valami, de éljetek külön legalább egy évig mielőtt összeházasodtok. Ne anyukával meg a testvéreivel együtt. Nagyon rossz ötlet anyóshoz költözni.
2018. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

“Kezdetben ugye bemutatni(habár ugy ahogy már találkoztam a családjával)náluk élni, gyűjteni, később... blablabla...” - minek kéne náluk élni...? De komolyan.

Amúgy meg semmi különöset nem látok a sztoriban, a család szívesen fogad, stb..., te meg valamiért nem veszed a lapot, vagy nemtom... miért esik ennyire nehezedre a dolog?

2018. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Párom az alapozás miatt akarja azt, hogy velük éljünk kezdetben, hogy ne albérletre dobáljuk a pénzt, hanem sajátra gyűjtsünk.
2018. aug. 6. 09:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én VOLTpárom nagyon akarta, hogy jóba legyek náluk mindenkivel, mikor vele találkoztam és náluk voltam küldött beszélgessek ahelyett ,hogy együtt legyünk és minden alkalommal ez volt, én besokkaltam hogy nem akarok kommunikálok a családja többi tagjával mikor akarok hanem kötelező mindig mikor náluk voltam mert ő azt mondta....

úgyhogy szakítottam is vele, mert többet kellett törödnöm a családjával mint amit ő törödött velem....

2018. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Konkréten egy évet számolt ki. Van már megtakarításunk, egy év mulva megvan a ház ha nem albire dobjuk ki és addig kipróbálva az együttélés és ő nem lát abban gondot miért ne élnék velük.


Ő nem tudja a fentieket amik engem nyomasztanak. Nem is akarom hogy tudja. Ezt nem ő fogja megoldani

2018. aug. 6. 09:22
 7/13 Bétó apó ***** válasza:
71%
Ha a lány családjának értékrendje nem illeszkedik az enyémmel, akkor nagy valószínűséggel nem megyek bele komoly, hosszú távú kapcsolatba. A család és a gének mindig befolyással lennének a páromra valamilyen mértékben. Voltam már néhányszor hasonló helyzetben. Egy alkalommal a lány családja a vasárnapi ebédkor jó poénként mesélte, hogy ők milyen élelmesen néhány havonta lehúzzák egy trükkel a biztosítót, és nem érezték azt, hogy ez mennyire gáz. Elegánsan távoztam, hogy soha többet ne bukkanjak fel. Máskor meg vallási egyet nem értés miatt döntöttem úgy, hogy nekünk jobb lesz külön. Van ilyen...
2018. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, ezen nagyon megakadt a szemem:

"plusz a lánytesojával szinte flörtöl a párom"

ez most mi?:D


Amúgy én nem költöznék anyósékhoz, csak ha tényleg nincs más lehetőség.

Ez meg, hogy ilyen parasztok veled...hát érdekes.. én se mennék szívesen.

Oké, hogy gyűjtötök, de - ha neked ennyire kényelmetlen-, nem lehetne a te családodnál lakni?

2018. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miert is parasztok a kerdezovel? Melyik resze parasztsag? :D
2018. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudtok még egy évet várni? Én biztosan nem mennék anyósékhoz, max ha akkora házuk lenne, hogy egyáltalán nem kell egymás szájában lennünk a család többi tagjával. És haza se hoznám, pedig mi családi házban élünk, és tesóm sincs.


Döntsd el mit szeretnél. Anyósjelöltedtől még tanulhatsz is, a fiútesók viszont valóban gázak, barátod helyretehetné őket. A lánytesóra nem tudok mit mondani :D Mégis hány éves? Mert ha 13 akkor belefér ez a viselkedés :D


Megoldás lehetne hogy csak napokra mész te is hozzá, meg ő is hozzátok. Vagy nyeld be ezt az egy évet, biztos más is csinálta ezt.

Én várnék, de csak mert amúgy is kissé különc, magamnak való vagyok.

N

2018. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!