Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam ezt fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel, hogy emésszem meg?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, sosem volt gondom a férfiakkal, nem küzdöttem a pasifogással. Szóval egész jól nézek ki szerintem, tulajdonságaim is rendben vannak. De most van egy férfi, aki nekem nagyon tetszik, de neki én nem kellek. És azért nem kellek, merr nem jövök be neki, méghozzá külsőre. Tudom, mert beszéltem vele erről. Egyszerűen nem tudom elhinni, nem tudom megemészteni, hogy nem tudom felcsípni ezt a pasit a külsőm miatt. Nem mintha nem kedvelne, nem mintha ronda lennék... És mégis. Nem. Jövök. Be. Neki. Ez annyira porba tiporja az önbecsülésem.

Nem mondom, hogy ő az első, akinek nem én vagyok az ideálja, de eddig én sem vágytam azokra a férfiakra, sőt, ha tudtam, hogy valakinek nem tetszem, az akkor nekem sem, kiábrándultam, ilyesmi. De ő pont hozzám valö lenne, és nagyon tetszik, és az eddig párjaim is hasonló típusok voltak. És mindnek nagyon tetszettem. Persze mindenki mondja, hagyjam a francba, meg se érdemel, stb. De nem tudok így állni hozzá. Csak úgy, hogy én nem vagyok méltó rá. Hogy nem vagyok elég kívánatos. Láttam azóta képet egyik exéről, és nem hiszem hogy annyival szebb lenne nálam, sztem egyforma szépek vagyunk.


2018. aug. 12. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mièrt erőlteted? Ebből sose sül ki semmi jó.


Megkérdezheted, hogy mi a fenéért nem tetszel neki, elmondja hogy pl. a mosolyod, vagy a segged, vagy a csípőd, vagy a hosszú fejed.... bármi oka lehet. Az is lehet hogy az összkép nem tetszik neki. Erre megváltozol és összejöttök, kva jó.... Hiába változtatsz, mert más rajongana érted, ő meg csak vàltoztatni akarna mindig. Hidd el!

2018. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy dolgozd fel hogy legyél maximàlisan elègedett a külsőddel! Ès akkor lepereg rólad még az ő véleménye is!


Egy életed van, lègy boldog....!

2018. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de semmi olyan nem történt, amit fel kellene dolgozni, nem ártott neked semmit. Az meg, hogy az exe milyen volt, neked legyen lényegtelen, mert nincs hozzá közöd. Az, hogy te úgy gondolod, de jobb nő vagy, az egy dolog. Lehet, hogy külsőre okés vagy, de belsőleg már lehet nem. A másik... mi az, hogy pont hozzád való, mert az eddigi párjaid is hasonlóak voltak? :D Nem véletlen az exeid... lehet nem kellene egy ideált kergetned, erre még nem gondoltál?
2018. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!