Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a párotok elhagyni készül?

Figyelt kérdés

A párom mindig is azzal viccelődott hogy megy csajozni.. Szakítás után mit csinálna...stb


Mar arra gondoltam hogy nem is viccel valójában.. Tudom otromba poén. De ha így gondolná komolyan akkor pont hogy takargatná ezt nem?


Vagy épp hogy direkt ezt akarja jelezni.? De igazából a kapcsolatunk elejétől kezdve poénkodik ilyenekkel.


Komoly beszélgeteseink szerint elmondása szerint viszont komolyan tervez velem.


Akkor mi ez? :/


(régen nagy csajozós volt, bulik..) nem is volt hosszabb kapcsolata velem a leghosszabb eddig.


24 évesek vagyunk


2018. aug. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amikkel nem viccelünk. Például azzal poénkodni, hogy szakítás után mit csinálna. Undorító a "barátod". Szerintem nem szeret, lyuknak használ.


Jobban teszed, ha nem hagyod hogy tovább szórakozzon veled és te hagyod őt ott. Aztán csajozhat amennyit akar.


32F

2018. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak esetében: ha minden, és mindenki fontosabbá válik nálad neki. Tehát első a haverok, buli, meló, akár milyen kedvtelés, családja, és majd a végén te következel.


Nők esetébe:


Kerüli a veled lévő szexet, magába zárkózik, csak nyilvánosság előtt viselkedik úgy mint amikor még minden rendben volt köztetek, otthon meg magába zárkózik, és vágyik az egyedüllétre. Nem kérdez téged, nem szól ha már megint éjszaka vándorolsz haza a haverjaidtól.. nem kér meg téged, hogy segíts neki, pl. egy bevásárlásnál stb. magyarul úgy viselkedik mint egyedülállóként.

2018. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normális hogy már az elejétől kezdve ezt csinálja.Talán nézi a reakciódat ? Féltékeny vagy-e vagy sem ? Az a tapasztalatom,hogy eddig még csak olyat láttam aki minden előzmény nélkül szakított,mint valami villámcsapás :)
2018. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudja hogy zavar.. És cukkol vele..
2018. aug. 14. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:

#1


"Szerintem nem szeret, lyuknak használ."


De mivel jókpű, ezért úgyis megbocsátják neki, a jóképűeknek (ahogy fordítva is a "jónőknek") mindent szabad. Igazságos világ ez.


#Kérdező


Az ember az ilyet megérzi, még másokon is. Előre borítékolni tudtam a saját és sokszor mások esetében is, hogy max 2 hónap és ennek annyi. És valóban, mindig be is jön.


Beteg világ ez.

2018. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért ezt túlzásnak érzem. Lyuknak használhatna bárki mást is.
2018. aug. 14. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóltál már neki, hogy ezzel nem túl jó viccelődni?
2018. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!