Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni? Ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Ki hogy döntene? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta szeret engem de nem szerelmes belém.


Azt mondta már nagyon nagyon régen nem érzett szerelmet az első után. Egy lány volt utána abba is egy év után szeretett bele mire épp vége lett.


Utána csajozás bulizás de nem érzett semmit nagyon régen. Havonta más csaj.


Aztan találkoztunk egy éve velem van.


Nehezen mondta ki hogy szeret kb 10 hónapba telt, és én azt gondoltam szerelemmel szeret de ezek szerint nem.


Azt mondta ez változhat, ráadásul a szerelem amugyis mulandó és sokkal jobb ha az ember nem rózsaszín ködben él, és sokszor lehetsz szerelmes de csak egy valakit vagy nagyon keveset tudsz úgy szeretni hogy elfogadod. Mert a szerelem atmegy szeretetbe elfogadásba.


Én teljesen kétségbe estem és azt mondta megijesztem hogy ennyire kiborultam. És hogy most mit akarok csinálni. Erre azt mondtam fogalmam sincs. Mire ő azt mondta megijesztem. Teljesen szét vagyok esve. :(


Félek attól hogy mi van ha egyszer hirtelen beleszeret valakibe és akkor én?


Rendben van ez így? Mit gondoltok? Akik idősebbek tapasztaltabbak.


Mit tegyen az ember ilyen helyzetben ?


2018. aug. 15. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

1 éve vagytok együtt. Ha eddig nem lett szerelmes, akkor ezután sem lesz. Ne keverjük össze azt a szeretetet ami őt hozzád fűzi azzal a szeretettel, ami a szerelemből alakul át! Az első az egy kényelmes dolog, jól elvagy a másikkal a langyos sz@.rban. De a második az egy sokkal mélyebb, erősebb kötődés akkor is, ha elmúlik a szerelem.


Én a helyedben (ha te sem vagy szerelmes) akkor ellennék amíg nem találom meg a szerelmet. Elvégre ő is ezt csinálja veled. Nem hiszem, hogy ha jön neki egy hatalmas fellángolás, akkor téged választ a szerelem helyett.

2018. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
0%

A barátom azt mondta szeret engem, de nem szerelmes belém.

Azt mondta, hogy már nagyon régen nem érzet szerelmet az első után. Egy lány volt utána, ő belé is egy év után szeretett, de vége is lett.


Utána csajozás-bulizás, de nem érzett semmit nagyon régóta. Havonta más csajjal volt.


Azután találkoztunk és egy éve velem van.

Nehezen mondta ki, hogy szeret. Kb 10 hónapba telt és én azt gondoltam szerelemmel szeret, de ezek szerint nem. Azt mondta, hogy ez változhat. Ráadásul a szerelem amúgy is múlandó és sokkal jobb, ha az ember nem rózsaszín ködben él.

Sokszor lehetsz szerelmes, de csak egy valakit vagy nagyon keveset tudsz úgy szeretni, hogy elfogadod. Ez azért van, mert a szerelem átmegy szeretetbe és elfogadásba. ({[Ez b_romság]})


Én teljesen kétségbe estem, mire ő azt mondta, hogy megijeszti a kiborulásom. Kérdezte, hogy most mit akarok csinálni. Én azt válaszoltam, hogy fogalmam sincs. Ez megijeszti őt. Teljesen szét vagyok esve. :(


Félek attól, hogy mi van ha egyszer hirtelen beleszeret valaki másba...

Rendben van ez így? Mit gondoltok? Idősebbek, tapasztaltabbak válaszát várnám.

Mit tegyek most?

2018. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van olyan aki így maradt kapcsolatban?
2018. aug. 15. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. Tipikus drámakirály, le merem fogadni, hogy amint elkezdesz távolodni tőle, hirtelen megváltozik a véleménye.

Voltam ilyen helyzetben, azt hitte, hogy én ebbe bele tudok törődni, mert annyira szerelmes vagyok. Aztán mikor elköszöntem hónapokig kapálózott, hogy kezdjünk mindent újra. Azt a beszélgetésünket meg simán letagadta.

Nem érdemes ilyen barmokkal foglalkozni, nem vagy te szamár. Menjen csak vissza a lovához,ha olyan szerelmes. Ezek után nem leszel boldog mellette.

2018. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen.


Nekem a párom 2 év,és rengeteg vita után közölte ezt velem.Sìrtunk mindketten,adtunk magunknak még egy esélyt de nem jutottunk sokkal tovább.Szakitás lett a vége.Aztán később Ö volt az aki állandoan keresett,nem tudom mi okból.


Részemről is volt olyan,hogy a párom iránt csak szeretett volt,de a szerelem már rég elmúlt.Szakitottunk.


Nem maradnék egy ilyeb kapcsolatba benne.


Azért egy év után szerintem már bőven ki kellett volna alakulnia a szerelemnek.Ha addig nem akkor már azután se fog.

2018. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy a másik barátnője iránt is több mint egy év telt el mire beleszeretett.


Mi van ha várok még?

2018. aug. 15. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, de én nem vàrnék a helyedben. Így most azt làtja, hogy neked lényegében mindegy, akkor is vele maradsz.

Egy valódi önbecsüléssel rendelkező làny egy ilyen beszèlgetès utàn 5 perccel màr nem lenne ott.

Aztàn persze kapàlózna, az tuti... Te pedig eldöntheted, hogy visszafogadod, vagy inkàbb keresel valakit, akivel megtapasztalhatod, hogy milyen az, ha valaki valóban szerelmes beléd.

2018. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 ev utan lett szerelmes a baratnojebe amikor vege lett.... Ne már... El tudom kepzelni hogy a csaj kitette es "hirtelen szerelmes lett"... Szánalmas. Szerintem hagyd a fenébe. De arra keszulj, ha kiteszed a szűrét, akkor rögtön "rajon" hogy igazabol szerelmes...
2018. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell az a rózsaszín köd az életedbe? A nők érzelmi alapon gondolkoznak, ott ez áll mindenek felett. Én férfiként úgy gondolom, sokkal jobban lehet menedzselni egy párkapcsolatot a rózsaszín köd nélkül, minőségre messze felül múlja azt, amikor meg van bolondulva az ember.
2018. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!