Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyes az exel újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes az exel újra együtt lenni? Ti voltatok már ilyen helyzetben és működött?

Figyelt kérdés

Másfél éve számítottunk, előtte két évig együtt voltunk.. nagyon szerettük egymást.. én nagyon sokat hibáztam az elején ő pedig a végén ezért lett vége..

De pár hónapja ismét egymásra találtunk.. haverkent viselkedtunk egymással az elején.. mintha akkor ismerkedtünk volna.. kb még mindig hasonló a kapcsolatunk de már tisztáztunk mindent.. és látom rajta hogy változott.. nemtudom bele e vágjunk újra.. de érzem hogy szeretem és o is viszont..

A sok fájdalom ellenére is még mindig ugyanúgy szeretem mint pár éve...

Szerintem másfél év után változtak dolgok és érdemes lenne megpróbálni.. érzem sokat veszítenék ha elhalasztanám



2017. júl. 12. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, ha így érzed. Hasonlóképpen voltam a feleségemmel.
2017. júl. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem másfél év után változtak dolgok és érdemes lenne megpróbálni.. érzem sokat veszítenék ha elhalasztanám"


Miért tetted fel a kérdést, ha már eldöntötted?


személyes véleményem, hogy ami nem működött, okkal nem működött. Egyik exemmel sem kezdeném újra soha. Max egy-két szex.

de sztem ez leginkább a gyáva, és szerencsétlen emberek ismérve, akik nem tudják (nem akarják) lezárni az exet.

mert nézzük sorra:

az exet ismered, tudsz róla sokat, tudod milyen az ágyban stb.

míg egy új ismertségnél benned van a félsz, hogy de mert mi van ha ilyen vagy olyan, vagy nem működik stb.

így sokan a könnyebbet választják, még ha meg is szenvednek érte annyiszor.

Hány de hány olyan kapcsolatról tudok ahol szinte sínylődnek egymás mellett, de szakítani azt nem mer egyik se mert "jajj hát de szeret, meg szeretem csak ilyen"...

hát b+!!!


Szóval én ezt elítélem. de ez én vagyok.

majd jönnek itt az olyanok mint fent említettem, és bevédenek.

nem lehetünk egyformák.

szvsz.

26/F

2017. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany evesek vagytok, de ha fiatalok nagyon es mondjuk meg boven kamaszkorban jottetek ossze eloszor, akkor siman mukodokepes. Ismerek boldog hazasparokat is hasonlo hattersztorival. Ha fiatalon jonnek ossze az emberek, akkor az elejen eleg viharos szokott lenni a tortenetuk. Marmint akik egyutt elik le az eletuket. Valtozhattatok, komolyodhattatok mindketten. En tudom magamrol, hogy az egyik kapcsolatom azert ment tonkre teljesen, mert mindketten meg voltunk bolondulva a hormonoktol es kifejezetten elviselhetetlenek voltunk, annak ellenere, hogy nagyon szerelmesek voltunk egymasba. De a hormonok miatt az allando hangulatingadozasok, hisztik tonkre vagtak. Ha most jonnenk ossze, akkor szinte biztosra mondanam, hogy egyutt elnenk le az eletunket. De hat ez van.
2017. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan párkapcsolatban,hogy ő+én. Tanuljátok már meg végre,hogy férfi van meg nő, vagy fiú van meg lány.

Egyátalán nem egyformák a párkapcsolati viszonyok,hogy ki akart kitől mit. Nem biliárdgolyók vagyunk hogy egyformásítsunk meg egyenlősítsünk...

2017. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha igy erzed probaljatok meg! Csak ne hanytorgassatok fel a regi hibakat
2017. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk szexnek indult. (Igaz van közös gyerekunk is) de most már nem csak szex, társak, lelkitarsak ki minek hívja. Az biztos több is lehet belőle ha a múlt serelmeit tisztázza az ember s minden tiszta lappal indul. Nálunk évek teltek el de mindig közel álltunk egymáshoz, viszont valtoztunk komolyodtunk


Én hiszek a Happy endben

2022. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!