Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rengeteget szenvedtem már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget szenvedtem már egy férfi miatt, úgy, hogy ő nem is tudott róla. A szívnek nem lehet parancsolni. Hogy is lehetne? Valaki hasonló tapasztalat? Hogy lett vége a szenvedésnek?

Figyelt kérdés

Annyiszor sírtam álomba magam miatta, amiért nem vesz észre, más nővel ismerkedik, randizik, jár, nincs ott velem, amikor szomorú vagyok, vagy amikor nagyon romantikus élményben lehetett volna részem, ha ott van velem. Én már csak egy ilyen reménytelenül szerelmes típus vagyok. És beleszerettem. Az első pillanattól fogva. Ami már nem tegnap volt, ez egy elhúzódó szenvedés sajnos... És nem is tud róla. :( Nem tudom irányítani az érzéseimet, egyszerűen szeretem, ez van. Hogy is tudnám nem szeretni, mikor olyan intelligens, melegséget sugárzó barna szemei vannak? Mikor olyan édes, amikor pajkosan mosolyog? Mikor a humora, játékossága egy pillanat alatt felvirágozza a kedvem? Mikor ha csak megérzem az illatát, már nem férek a bőrömbe? Mikor ha találkozunk, bearanyozza a napom? Egyszerűen nem tudom nem szeretni. Hogy is tudnék magamra parancsolni, hogy mindezek ellenére szeress ki belőle? Rengeteget szenvedtem miatta. Szerencsére nem tudok minden nőügyéről, akkor valószínűleg még többet szenvednék.

De most van egy nőügye. Mikor szembesültem vele, hogy az a bizonyos szöszke nő/lány bizony vele van, rá vár, akkor összetörtem. Azonnal le kellett lépnem, mert gyorsan eljutottam arra pontra, hogy nem tudom visszatartani a sírást. Érzelmes vagyok, és nehezen rejtegetem. Azért láttam én már nővel, de most valahogy más volt... Ez a csaj gyönyörűnek tűnt, bár nem láttam közelről. És valahogy ő is más volt vele. Valahogy máshogy bánt vele, mintha valami értékes dologröl lenne szó, a korábbi nőknél inkább havercsaj benyomást keltettek a nők.


2018. aug. 15. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a jó égért nem mondod el neki? Mi vesztenivalód van a szenvedésen kívül?
2018. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

*De most van egy nőügye. Mikor szembesültem vele, hogy az a bizonyos szöszke nő/lány bizony vele van, rá vár, akkor összetörtem. Azonnal le kellett lépnem, mert gyorsan eljutottam arra pontra, hogy nem tudom visszatartani a sírást. Érzelmes vagyok, és nehezen rejtegetem. Azért láttam én már nővel, de most valahogy más volt... Ez a csaj gyönyörűnek tűnt, bár nem láttam közelről. És valahogy ő is más volt vele. Valahogy máshogy bánt vele, mintha valami értékes dologröl lenne szó, a korábbi nőknél inkább havercsaj benyomást keltettek a nők.



Ha emlékezetem nem csal, és a madarak amit csiripeltek, a fazon a szöszkét kivágta, páros lábbal, vidáman:DD

2018. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hiába mondunk bármit is neked.

Saját magaddal és az érzéseiddel kell végleg leszámolnod. Légy kitartó és erős, végül "Az idő nem gyógyít, de elérzéstelenít." csak ne érezd magad vesztesnek. Gondolj arra tőle sokkal jobbat érdemelsz. Nem csak ő létezik széles e világon aki szerethet.

2018. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tud róla??

Mit csináltál a fantáziálason és szenvedésen kívül??


Miért vagy HOGYAN kellene viszonoznia azt, amiről nem is tud??


Szedd össze magad és lépj, mert csak nyerni valód van, veszteni valód nincs.

Vagy alakul valami vagy nem, de akkor legalább tudod, hogy ennyi és tovább lépsz. Csak akkor veszítesz, ha ebben a helyzetben ragadsz.

2018. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszelned kell a sraccal es kimondani az igazat.
2018. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ennel rosszabb is. Mikor megszerzed eleted szerelmet egyuttelsz vele evekig majd elszurod es vege.
2018. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A sírás meg rívás helyett TENNI kellett volt (vagy kéne) és akkor nem más nőkkel lenne esetleg. Ennyi. A többi csak mese habbal.
2018. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gyűrű az ujján, biztosan van esélyed. Ha jól ismered lehet tudni, hogy csak kaland, vagy több a részéről, esetleg milyen típus jön be neki és abból ki lehet számolni, hogy kb. meddig fog tartani. Beszélj vele, legyél egyértelmű a számára, persze az időzítés nagyon fontos...
2018. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!