Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi változik meg bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változik meg bennem?

Figyelt kérdés
A baj csak az, hogy nem mindig érzem jól magam a párom társaságában, de talán amiatt van ez, hogy az utóbbi időben túl sokat is vagyunk együtt, egyedül szinte semmit nem csináltam... innen csak azt szűröm le magamnak, hogy az újdonság hiánya és a túl sok együtt töltött idő az, ami próbára akar engem tenni... De én nem akarom, hogy ez káros hatással legyen kettőnkre, hiszen mindig stabilitásra, biztonságra vágytam, amit szerencsére meg is kapok tőle, talán túlzottan is. De valami ketyeg bennem, mint egy időzített bomba, meg vagyok ijedve - lehet, hogy pszichológushoz kéne menjek, nem tudom...

#szerelem #párkapcsolat #hosszú tavú párkapcsolat
2018. aug. 18. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, ha valakit szeretsz, mindegy milyen sok ideig vagy vele együtt ilyen gondolatok nem fordulnak meg a fejedben.
2018. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha együtt élnétek mi lenne veletek??


Ez a kapcsolat nem való neked, ha már most itt tartasz akkor vagy ő a nem megfelelő társad illetve biztos, hogy nem az, mert ha szeretnéd és vágynál rá akkor örülnél minden pillanatnak, vagy..........odafent súlyos problémák vannak.

2018. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miért jött létre a kapcsolatotok?

Vannak egyébként barátaitok?

Ha csak ti vagytok egymásnak, az beteg dolog, tudtad?

Ha szinte nem is vagy egyedül, az akkor már nem is kapcsolat, hanem szimbiózis. Embernél ez egyetlen esetben egészséges: a terhesség idején a mama és a baba között.

ÉLJETEK! Van élet a kapcsolatotokon kívül is - vannak más emberek is rajtatok kívül. Nem az idő mennyiségével van elsősorban a gond, hanem azzal, hogy kikkel töltitek. Persze, nem derül ki, hogy esetleg együtt is éltek-e - vagy hogy hány évesek vagytok....

Pszichológushoz viszont nem rossz ötlet elmenni, ha a szüleiddel ilyesmiről nem tudsz beszélgetni. Alapvetően ők kellene hogy eligazítsanak az ilyesmiben. Esetleg egy-két jó barátnő/barát? (Bocsi, a nemed sem derült ki.)

2018. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak annyirol van szó hogy igényled azt hogy néha egyedül lehess, vagy baratokkal legyél. Nincs ebben semmi fura. Kellenek külön programok is szerintem.


Az én párom kifejezetten szeret egyedül lenni és én is. Nincs ezzel baj szerintem :)

2018. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!