Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok egyedül? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Még mindig 33éves vagyok soha nem volt párkapcsolatom voltak az életemben udvarloim de elutasítottam őket De valami változik bennem és mostmár szeretnék valakihez tartozni.

Figyelt kérdés
De félre sikerül mindig a találkozàsaim nem kellek próbàlok változni segitséget kérni de egyszerűen nem megy tudom bennem van a hibaReménykedek hogy most ez sikerülni fog de mar kezdem feladni.nem birom a sok elutasitàst.

#Diur
2012. dec. 25. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

fiu vagy lány vagy?

én 29éves fiu,és ugyanez van velem

2012. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Làny
2012. dec. 25. 22:57
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Mióta vagy 33
2012. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok egyedül még mindig?
2012. dec. 25. 22:59
 5/15 Hole Hunter ***** válasza:
61%

Jellemzően így járnak, akik túl sokra tartják magukat. Most megfordult a dolog. Legalább megismered a "másik" oldal érzéseit is. A korban hozzád "illő" valamire való pasik már rég elkeltek. A saját életedet te irányítod...próbáld meg kihozni belőle és magadból a legjobbat. Kezdésnek mindenképpen jó, hogy rájöttél: a hiba a te készülékedben van. Most ezzel kéne vmit kezdened. Segítséget kérsz?...ismerek egy jóbarátot! Úgy hívják, tolerancia. Köss vele szorosabb barátságot...akkor talán segít megoldani a gondjaidat.

Sok sikert!

2012. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

"voltak az életemben udvarloim "


gondolom lány mert férfinak nem nagyon udvarolnak..., ja bocs, manapság már nem lehet tudni ki kihez vonzódik! sorry


miért vagy egyedül? Mert fosol a férfiaktól, önbizalmad 0, és félénk vagy, és zárkózott, emelett lehet nem is vagy túl szép, és egy csúnya lány sajnos nem nagyon kell senkinek :(

2012. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

netes társkereső, ne sajnáld azt a plusz száz forintot. és ismerkedj meg sok férfival, aztán válassz

de nem ám mindegyik férfit bolondítani!!!

2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Megválaszoltad a saját kérdésed.


Kérdésed:

"Miért vagyok egyedül?"


Válaszod rá:

"..voltak az életemben udvarloim de elutasítottam őket"


Addig vártad a tökéletes "csodapasit" fiatalon hogy minden normális srácot visszautasítottál.Most rájöttél hogy a csodapali nem létezik,a normális srácok is jók lennének de ők már házasok.


Ez van.Nézz magadnak vmi 50-60 éves öreg fószert akinek meghalt már a felesége...

2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 omba ***** válasza:
100%

Túl görcsösen kezeled a dolgot, ez meg csak erősíti a jelenséget.

De azért barátaid vannak?

2012. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most kezdtem kinyilni és barátkozni fériakkal nőkkel párokkal akiknek van gyereke
2012. dec. 25. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!