Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borzalmas vagyok az ágyban!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas vagyok az ágyban! Lehet így normális kapcsolatom? Ismertek olyan férfit, aki nagyon rossz az ágyban és mégis normális és kiegyensúlyozott kapcsolata van?

Figyelt kérdés

sorra az összes barátnőm elhagyott, amiért nem tudtam megadni nekik a jó sexet. Az ujjazást és a nyalást azt mondják nagyon jól csinálom és élvezik, de nekik ennél több kell! viszont sajnos elég kicsi a péniszem! 11 centis és sokszor nem áll fel! Ezen kívül, amikor mégis sikerül az aktus, 1 perc alatt elmegyek! Először általában megértőek és tolerálják, aztán 3-4 hónap után mindenki elhagy! gyógyszerrel ki tudtam elégíteni őket, de gyógyszer nélkül egy-egy rosszabb éjszaka után egyre jobban érzem hogy kezdem őket elveszíteni, míg a végén elhidegülnek és elhagynak


Létezik olyan nő, akinek fontosabb a sexnél a harmónikus kapcsolat és elfogadják, hogy csak ritkábban tudom kielégíteni? Ismertek ilyet? Mit tehetnék érte, hogy jó kapcsolatom legyen?



2018. ápr. 16. 12:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem létezik... Menj el dokihoz. A mérettel nem tudsz mit kezdeni de a többivel igen, azzal pedig már sikereket érhetsz el ha felàll és nem 1percig.
2018. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
11%

Hát ez szomorú, mert ezt (minden szépítés ellenére) nem tolerálják. Még súlyos ellenkompenzáció esetén sem (kivéve talán azok akiknek megy a kvázi cuckold, de sok nő azt sem szereti, szóval inkább elhagynak, mint írtad).


Egy a lényeg: Nem a méreteid miatt vagy gagyi, hanem "alapból", amin sajnos nem lehet változtatni nagyon. És egy idő után meglesz benned a zsigeri félelem, ami megöli az egész lehetőségét is.


Sajnos tudom miről beszélsz (kivéve méret és impotencia-problémák), de nálam a súlyos gátlásosság és a saját rondaságom az oka, hogy sosem fog jól menni. No meg az is, hogy kizárt, hogy szerelembe essek addigra amíg "elvárt" a szexualitás. Senki nem fog több hónapot várni vele... 1 hónap alatt meg nem lehet szerelembe esni (nekem)

2018. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
már voltam orvosnál, tőle kaptam a gyógyszert és azzal nincsen semmi gond! 3-4 órán keresztül tudunk vele szeretkezni. A probléma akkor volt amikor gyógyszer nélkül próbálkoztunk és egy-egy kudarc után, egyre jobban kiábrándultak belőlem!
2018. ápr. 16. 12:11
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

A harmónikus kapcsolathoz hozzátartotik a jó szex.Még azok a nök is igénylik az aktust akiknek csiklóorgazmusuk van.

A méreteddel nem lenne nagy gond viszont az inpotencia és a gyorstüzelés az.

Voltál dokinál? Pszichológusnál?

Járj utána mi okozza a problémád hátha lehet rajta segiteni.

2018. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Most láttam a 3as írást.

A gyógyszerrel mi a gond?

Pszichológus?

2018. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer, amit kaptál, csak a tünetet kezeli. A valódi problémát nem. Valami okozza a merevedési zavart. Ezt az okot kellene megtalálni és kezelni.
2018. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
a gyógyszerrel nincs gond, csak annyi, hogy 1 hónapba 4-et írnak fel! legutóbbi barátnőmmel egy héten 3-4szer próbálkoztunk és többször sikertelenül!
2018. ápr. 16. 12:25
 8/39 anonim ***** válasza:
59%

1 perc alatt nem tudtál megállni?

Elég pocsék reakció időd van. O.o

Azért megértőek elsőre, mert azt hiszik, sok kihagyád után, nem tudtad megoldani, h megállj a jó időben. Ezt úgy hívják, higy alacsony jngerszintről, nagyon amgasra ugrás, 1-2 másodperxen belül. Amikor rájönnek, higy nem ez a helyzet, csak szimplán nem állsz meg, nem gyakorolsz, nem teszel semmit se, h javulj, s ezzel am neked is jó legyen, kiábrándulnak.


Mit szólnál ha valaki szenvedélybeteg lenne, és semmmmit se tenne, hogy befejezze? O.o

Ne légy már ostoba.

2018. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy van ilyen nő. Az együttlét igen is fontos, nagyon fontos egy kapcsolatban!
2018. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%

a merevedési gondjaid nyilván amiatt vannak, h. kicsi a farkad, és ezt szégyelled, bánt téged.

ekkora pénisszel nem lehet jól kielégíteni szinte senkit.

ez egy ördögi kör.

2018. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!