Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem szerelmes belé, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szerelmes belé, de miért nem vallja be?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 22 éves, és mindig a foglalt pasikra, férfiakra bukik. Most is épp van neki egy közel 40 valahány éves férfi, akivel "van", lassan egy éve. Állítólag csak szexelni járnak össze, de folyton telefonálnak egymással, meg írogatnak egymásnak, szünet nélkül, egész nap. A férfi folyton féltékeny mindenkire. Állítólag a felesége egy teljesen normális, nagyon szép nő, ráadásul mosz szült nemrégen. Tudom, hogy semmi közöm az egészhez, de én pl ilyenre nem lennék képes. Szerintem ez undorító. Tudom, hogy nem tudhatom, hogy a férj felesége valójában milyen társ lehet, és hogy mi lehet velük otthon, de akkor sem lenne erkölcsöm szétverni senki családját, és még erre külön beképzeltnek lenni... Mikor kérdezem tőle, hogy szereti e, vagy mi van köztük, akkorazt mondja, nem szereti, csak ragaszkodik hozzá. A pasas fut utána, odáig van. Szerintem igenis szereti, csak nem akarja bevallani, azt nem tudom, hogy miért nem. Igazából jobban örülnék neki, ha egy olyan emberrel lenne, aki nem veri át, egyedülálló, és normális. Az előző házas férfivel ugyanígy volt, aztán kiderült, hogy volt mellette más szerető is, de ő még akkoris védte azt az embert is, ha megmondtam a véleményem, leharapta a fejem, hogy nem, nem így van, mikor teljesen egyértelmű, hogy de... Szerintem most is így van... Együtt élünk, és mikor jön fel a férfi, kb felfordul az egésztől a gyomrom, elköltözni nem tudok...
2018. aug. 20. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szép barátnőd van mondhatom....
2018. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodom, hogy mi közöd van neked hozzá?
2018. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szereti ezt a pasit inkább csak tetszik neki hogy fut utána mint a kutya. Előbb utóbb rájön majd ha vele is ugyan ezt csinálják.
2018. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a közöm hozzá, hogy ott folyik az egész, ahol én is lakom... És mivel én nen ilyen vagyok, ezért az én gyomromnak ez az egész nemigazán fekszik... Másrészt meg ő egy szép, normális lány, találna magának normális pasast is, nem olyat, aki bolondot csinál belőle, tagadja, hogy szeretné, de látszik rajt, hogy szenved... Segítenék neki, csak nem tudok, mert nem lehet vele erről beszélni...
2018. aug. 20. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Az albérlet az már csak olyan bicikli, hogy olyanok is történnek amik neked nem tetszenek. Ha nem tetszik akkor költözz el, ha nem tudsz elköltözni akkor meg tűrj. Ő is beleokoskodik a te magánéletedbe vagy ez egyoldalú?
2018. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg csak élvezi a szeretősdit, hogy van aki fut utána. Vagy maga előtt is szégyenli az érzéseit.


Amúgy nekem is van hasonló barátnőm. Az apakomplexusának is apakomplexusa van.

2018. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem szereti a pasast .Am nem tudsz mit tenni ha majd felszàll a rózsaszín köd addig ez lessz majd évek mulva rájön hogy talàlhatna ezerszer jobb embert .
2018. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!