Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan párod, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod, aki rémisztően jól megjátszotta, hogy szerelmes beléd, aztán kiderült, hogy talán mégsem igazán? Az ilyen ember mit érez? Téged kiborítana?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem tartom magam naivnak, nem dőlök be bármilyen szép szónak. Gyakran volt olyan, hogy lekoptattam valakit, mert éreztem a szavain, testbeszédén, hogy nem őszinte.

Olyan barátom volt, aki megszállottan érdeklődött irántam, őszintén kedvesnek tűnt, sosem ismertem olyan embert, mint ő. Nagyon nyíltan beszélt bármiről, érezhető volt, hogy jól érzi magát velem, kötődik hozzám, meg én is hozzá.

Talán távkapcsolati okokból, de végül szakítás lett a vége. Utólag úgy könyvelte el az egészet, mintha sosem illettünk volna össze. Őszintén szólva nem a szakítás zavart a legjobban, többnyire elfogadom, hogy nem akarta folytatni. Viszont elég zavaros, ellenmondásos megnyilvánulásai voltak, amit nem tudok hova tenni.

Ritkán érzem úgy, hogy kötődni akarok valakihez, de vele igazán úgy éreztem a megnyilvánulásaiból, hogy jelent valamit a kapcsolat.

Az a kérdés motoszkált bennem, hogy lehetséges lehet, hogy csupán távkapcsolati okokból ment tönkre az egész? Illetve ha annyira szeret valakit, akkor miért volt olyan negatív utólag?

Lehetséges, hogy elmúlt a "rózsaszín köd", bár nem értem, hogy működnek a kapcsolatok, mennyi idő után állíthatom egy emberről, hogy tényleg szeret, nem csak beképzeli.


A kérdés nem rám vonatkozik, szívesen meghallgatok személyes történeteket, ha volt hasonló tapasztalatod. Te hogyan viszonyulsz az ilyen csalódásokhoz?


2018. aug. 18. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

a leleményes férfiak nagy része művészien gyakorolja a manipulálás mesterségét. ezt hívják vadászatnak.

addig még a vadat el nem ejtik, lehozzák a csillagokat is az égről.

2018. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem valami leleményes annyit foglalkozni egy nővel, és rengeteg idődet pazarolnod akit nem veszel komolyan. Tényleg ennyire unatkozik valaki, hogy erre van ideje?


Nem hinném, hogy ennyit ér egy szex, hogy ennyi erőfeszítést vessen bele valaki.

2018. aug. 18. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Volt, többször is. A nők profik a színészkedésben.
2018. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nem csak a nők
2018. aug. 18. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen...ugyanúgy távkapcsolati dolgok stb. Amilyen jól indult a dolog,olyan rosszul lett vége. Tanulság:nem minden arany,ami fénylik.


Szerintem onnan tudod,hogy nem kamuzza,hogy szeret,hogy arra figyelsz mit tesz,hogy viselkedik. Nem pedig a szép szavakra. A tetteknél rövid időn belül kibukik a dolog.


Én a mai napig nem tudom a pontos igazságot arról a szakításról,de biztos hogy sablon szöveget nyomott le. Eleinte zavart,hogy nem őszinte,aztán rájöttem,hogy ha szeretett volna,nem így lett volna a dolog.

2018. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mit értesz tett/viselkedés alatt:D? Nekem úgy tűnt "tettek" alapján is, hogy nem kamu. Nem csak szép szavakról szólt, vagy nem tudom.


Nekem nem sablon szöveget nyomott le, csak elég zavaros, zagyva szöveget

2018. aug. 19. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!