Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélye egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kétségbeesésem miatt írok nektek, mert én már nem tudom hova tenni a barátnőm viselkedését.


Együtt mentünk egy munkahelyre, akkor még neki is volt egy komolynak mondható kapcsolat illetve nekem is. Elég jól kijöttünk, viszont mikor az egyik kolléga megkörnyékezte teljesen megváltozott.


Az 5 éves kapcsolatát dobta, akivel már az összeköltözést fontolgatták, sőt még előző nap még róla beszélt, hogy milyen jó ember és hogy már egyszer elhagyta, de megbánta.


Most meg a munkahelyen 8-10 órában együtt van a sráccal, annyira nem nyilvánvaló, de számomra látszik hogy itt-ott kacsintás, pusziküldés, 1-2 percre eltűnnek.

De ez még nem volna elég, munka után folytatják. Simán mondhatom hogy reggel 7-től este 9ig együtt vannak, szinte minden nap. Barátnőm egyedül lakik jelenleg, mert úgy volt hogy a régi párjával fog együtt lakni csak ugye annak vége lett. Teljesen elhanyagol engem is, meg mindent, csak a srácot zsongja körbe.


Én próbáltam beszélni vele, hogy munkahelyi kapcsolat? 5 éves kapcsolat, amit már egyszer eldobtál és megbántál, megint megteszed?


20 éves a barátnőm, a srác 23.

Barátnőmnek csak érettségije van, a srác villamosmérnök és valamilyen szinten a feleletesének mondható, mert ha valamit nem tud, hozzá kell fordulnia.


Még annyi, hogy egy multi cégnél dolgozunk, call centerben.


Szerintetek ez komoly? Jó így hogy ennyit együtt vannak?



#szerelem #munkahely #flört #mindig együtt #semmi más nem létezik
2018. aug. 21. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és a régi barátját teljesen kizárta az életéből. De szó szerint mindent kidobott, minden törölt, mindenhonnan letiltotta.


Pedig a srác tudomásul vette, már amennyire telefonba lehet, mert ott szakított vele.

2018. aug. 21. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt lecsapták a kezedről, deal with it.
2018. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elcsesztél a lánnyal kapcsolatban, ha így eltudták vinni tőled.
2018. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésből úgy tűnik, hogy a kérdező nem az ex, hanem a kérdésben szereplő lány barátnője. Kérdező, a lány 20 éves, elég várható volt, hogy ez a tinikorban indult kapcsolat előbb-utóbb véget fog érni, a sráctól függetlenül is.. Szóval ez a lépése nem igazán lep meg. Ami pedig az együtt töltött időt illeti, nézd, kinek mi. Számora például rémálom lenne 0-24-ben együtt lenni valakivel, akármilyen szerelmes vagyok, így a kollégák számomra mindig is tabunak minősültek, nem dolgoznék egy helyen a párommal, másoknak viszont nem okoz problémát. Ismerek egy olyan párt, akik tényleg mindent együtt csinálnak és 10 év alatt egyetlen napot sem töltöttek külön és teljesen boldogok így. Majd az idő megmondja, mi sül ki ebből, bőven ráér a lány kalandozni, pofára esni, tanulni belőle és komolyodni.
2018. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!