Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a kapcsolatnak szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saveme kérdése:

Ennek a kapcsolatnak szerintetek mennyi az esélye? Valószínűségek megadását kérném az alábbi helyzetű kapcsolat létrejöttére. (kicsit matek is, de nem ez a lényeg)

Figyelt kérdés

A következő az eset: a nő 25 körüli, elithez tartozó (mondjuk ügyvéd), sikeres, nem csúnya, nem lelki defektes, pozitív lelkű, vonzó, de szerény. A férfiember 15 évvel idősebb, külsőre nem egy Brad Pitt, inkább átlagos, lekileg introvertált típus, de van eredeti humora, és stílusa. Anyagilag inkább átlag alatt van, számottevő ingatlanja, vagy menő kocsija nincs, társadalmi státusza messze elmarad a nőétől, bár többre hivatott és képzett. A kapcsolatuk csak hónapokra nyúlik vissza, de ez kevés találtalálkozást és összesen talán fél óra kettesben történt általános beszélgetést jelent több részletből összeadódva, illetve nem sokkal több közösségi együttlétet. A nő nem volt bátorító, csak udvarias. A férfi (én) egyértelműen kezdeményezett és elég őszintén felfedte vonzalmát, amire a nő agresszívan elhajtotta, sőt fel is háborodott, pillanatnyilag a további kapcsolódásnak sem ad esélyt.

Mennyi az esélye, hogy ebből a felállásból mégis valódi kapcsolat lesz? Több részre bontanám a kérdést és szerintem azok szorzata adja az összeget. Pl. 1.)Hány fiatal szép csaj fogadna el egy férfit 15 év korkülönbséggel. 10-ből 1? 2.) Kasztkülönbséget hányan fogadnák el? 20-ból 1? 3.) A felháborodás, elutasítás ellentétes érzelembe való fordulásának esélye további udvarlás lehetősége nélkül? 1:1000? Ebből pl. 1000x20x10, vagyis 1:200.000 az esély.



2018. jan. 7. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez jött ki:


1. Pi = 0,2

2. Pi = 0,17

3. Pi = 0,0000000000000000000001

2018. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi ez valami naiv Bayes következtetés? Az egyes dolgok nem függetlenek egymástól így nem lehet összeszorozni.

De nullát mondanék, mert már el is hajtott rég, nem kell ide valószínűség számítás.

2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs kedvem számolgatni, úgyhogy csak leírom a véleményemet.

Látom, hogy nagyon tetszik neked ez a nő, de ha egyszer visszautasított, akkor azt el kell fogadni. Találsz te még jobbat is.

2018. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nőhöz hasonló korú, paraméterű vagyok.

1.) 15 év korkülönbségre így kapásból azt mondanám, nem fér bele, de nem mernék rá mérget venni, történhet valami különös kivétel.

2.) "Kasztkülönbség" nem játszik, semmi jelentősége számomra.

3.) Történt már meg velem ilyen, de elfojtottam magamban az érzéseket, nem akartam hülyét csinálni magamból :( Ezt utólag megbántam.

2018. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén agresszívan elhajtott de te még akarsz tőle valamit?

Margit nooooormális???

2018. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A dolgok egyszerűek, kár bonyolítanod. A lány elhajtott, intelligensebb, iskolázottabb, jobb családból való nálad, stb...

Esélyed: 0.

2018. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Segítek: Nincs esélyed, eléggé egyértelműen megmondta.


29/N

2018. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meglep a válaszadók buzgalma, de örülök. A nulla közeli esélyeknek is. Annál nagyobb csoda lesz. Nekem valójában sokkal kisebb esély, egy a több millióhoz, vagy több tíz millióhoz jött ki, nem az, amit beírtam a főcímbe. Az a legjobb, hogy nyugodt vagyok a dolgok felől. A felvetett kérdés illusztráció lesz.
2018. jan. 7. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
ha zaklatod, és ügyvéd a nő, nem fog sokáig várni, simán feljelent a rendőrségen.
2018. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!