Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudja mit szeretne, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja mit szeretne, van esélyem vagy ennek itt vége? Nem akar elengedni, ezt komolyan is gondolhatja?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapon át minden jó volt,alakultak a dolgok éreztem hogy tetszem neki hogy ő akar valamit..a hétvége óta viszont megváltozott,nem tudja mit szeretne és nem tudja pontosan megmondani hogy mi a baja,írta hogy tisztában van azzal hogy vannak tervei általában nem bizonytalan stb és hogy most nem tudja,mondta hogy nem akar megbántani annak ellenére hogy tudja már megtette de elengedni se szeretne mert nem tudja mit szeretne,azt írta még a végén hogy de lehet nekem az jobb hogy azt mondja vége hagyjuk mint a bizonytalanság.Ha ezelőtt akarta olyan fura hogy nem tudja de nem akar elengedni pont emiatt..Nekem ő már van olyan fontos hogy megpróbáljam megbeszélni és megértetni hogy vajon mi miatt bizonytalanodott el.

2018. aug. 22. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engedd el, ha a tiéd visszatér, ha nem a tiéd, akkor megkönnyítesz egy kínos helyzetet, amiben maximum te fogsz sérülni..
2018. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1+ Ne várj rá.
2018. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen,tudom hogy ezt kéne tennem,de visszatart az ahogy bánt velem az hogy ő akarta a talikat folyton írt,és ha pl a haverjaival kellett valami miatt találkozni akkor is elhívott hogy menjek vele és később még bocsánatot is kért emiatt de azt mondta csak velem szeretne lenni mert jó.Meg annyi minden van tényleg,és nyilván reménykedek és tudom lehet teljesen feleslegesen.
2018. aug. 22. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartson semmi vissza, mert ha tovább erőszakoskodsz, akkor esélyes, hogy még annyi esélyed sem lesz mint most.
2018. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem amúgy emiatt pont nem is erőszakoskodok,én leírtam neki dolgokat amire azt mondta hogy megbeszéljük.

És remélem hogy velem van a probléma a viselkedésemmel,mert voltak viták hogy neki szüksége van arra hogy írogassak gyakran fbn hogy érezze hogy én is akarom,mondjuk ezt is még ezelőtt mondta mielőtt így elbizonytalanodott volna,vagy azzal hogy ő neki már így fiatalon is konkrét céljai és álmai vannak míg nekem még úgy igazán ez nem alakult ki és lehet míg ő halad rajtam azt látja hogy viszonylag egy helyben állok..mindegy tudom mik a hibáim,most nem is erről van szó,de ha hajlandó megbeszélni és ha komolyan gondolja ezt a nem akar elengedni dolgot,én csak igazán remélem hogy olyan dolgokról van szó amit meglehet oldani,mondjuk ha őszintén beszélünk róla.

2018. aug. 22. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka van az ilyennek mindig a háttérben, hogy nem tudja, mit akar, csak nem mondja el. Én az ilyet hagynám, ha fontos vagyok valakinek, fel sem merül, hogy nem akar. A fiatalság meg nem akadály, ezt nem is értem; kapcsolatban közösen terveztek, ha együtt vagytok. Mennyi idősek vagytok?
2018. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eleinte én nem tudtam mit akarok,vagyis inkább nem hittem el hogy biztosan akarja..és sose beszélt úgy igazán az érzéseiről,miután pl megcsókolt akkor se persze kimutatta hogy érez valamit,ölelgetett,puszilgatott,megfogta a kezem,megcsókolt meg tényleg olyanokról beszélt amiről csak úgy nem szoktunk..de mégis sose mondta konkrétan el hogy mit érez vagy hogy mit gondol rólam/rólunk..és mikor kérdeztem hogy pontosan mit szeretne?mert én így nem értem őt néha..,azt mondta hogy engem szeretne ez nem volt két hete se hogy mondta..sőt múlthétig minden rendben volt aztán elment nyaralni de még ott is minden oké volt beszélgettünk,csak neki lehet túl egyoldalúnak tűnt és kicsit belefáradt vagy nem tudom beleképzelni se akarok semmit mert bármi lehet..20 évesek vagyunk.
2018. aug. 22. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, akkor viselkedtem így mikor nagyon kedveletem a párom, nagyon jól kijöttünk, még vonzódtam is hozzá(igaz nem az ideálom volt) de valamiért mégsem volt meg az a pilkangós érzés soha ami egy párkapcsolatban fontos, egyszerűen nem voltam szerelmes... Azért voltam együtt a párommal mert reméltem hogy ez majd idővel kialakul, annyira kedveltem, de persze a végtelenségig nem lehet húzni az időt...
2018. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is,de beszeltunk rola es mas baja van ugy erezte csak o akarta es tudatalatt visszavett meg hogy az elozo baratnoi ilyenkor mar reg rajta logtak irtak neki stb es neki fura hogy en nem.Sokkal zarkozotabb vagyok es nehezen mondom ki amit erzek,de ha ennyi a baj en azon vagyok hogy valtoztassak.:)
2018. aug. 24. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a szituban vagyok, én ülök a másik oldalon. Kedvelem a párom, szimpi, vonzódom hozzá, de hiányoznak azok a bizonyos lepkék... az a bizonyos plusz.

Ritka egy nyomorult érzés, mert az ember valahol magát hibáztatja, hogy "tessék, itt egy ember, odavan érted, passzol hozzád, de te meg képtelen vagy belé szeretni"... kb úgy érzem magam, hogy meg sem érdemlem, hogy legyen párom :/


29n

2018. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!