Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom egy év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom egy év után sem akar velem összeköltözni akkor vége?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom, hogy azért nem akar összeköltözni velem, mert nem akar majd szétköltözni és csak egyszer akar összeköltözni velem! Nem hittem el ezért elkezdtem röhögni, de aztán rájöttem, hogy komolyan mondja. Így meg két lakást tartunk fent, de javarészt mindig nála vagyok, szóval én fizetek egy albérletért, ahol kb a cuccaimat tárolom. Nem evidens, hogy ha szeretsz valakit akkor minél több időt akarsz vele lenni, és szeretnéd megkönnyíteni neki, hogy például ne két helyen lakjon? De azt mondta, hogy szeret, nem akar elveszíteni, de neki ez rosszul esik, hogy én ilyenen "hisztizek" és majd később az eljegyzésért is így fogok "könyörögni"? Mikor szó sem volt könyörgésről, én csak simán rákérdeztem, hogy nem lenne e jobb ha egy helyen laknánk. Agyam eldobom. Túlreagálom?

2017. szept. 26. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar cuccolni, akkor az miért nem megoldás, hogy te költözz oda?

Lakva ismerszik meg a másik. Mégis, mikor akar majd összeköltözni? Hogy akar majd téged elvenni, ha még együtt se laktatok?


Mennyi évesek vagytok? Lehet, hogy csak kifogásokat keres, és húzza az időt, mert neki így teljesen megfelel minden kötöttség nélkül. Te ismered, te tudod, hogy mennyire mély a kapcsolatotok.

2017. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, az lenne, hogy én költözzek hozzá, mert nekem lakótársam lett fél éve, mert egyedül nem tudtam fizetni az albérletet, mert felemelték a lakbért. :)

20 évesek már elmúltunk.

2017. szept. 26. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a gondolatmenetet. Miert is koltoznetek szet, ha osszekoltoztok??? Amugy szerintem szimplan egy kompromisszumkeptelen alak, aki keptelen lenne alkalmazkodni hozzad, megszokta a sajat eletet es nem akar egy allando not bele.
2017. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha még mindketten otthon laknátok, és inkább fektetne lakástakarékba, mint albérletbe, akkor megérteném.

Ebben az esetben viszont nem tudom, miért nem akar veled összeköltözni. Ha állandóan ott vagy, és ott is alszol, akkor az olyan, mintha már így is együtt élnétek, ezért is nem értem őt. :"D


21/L

2017. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam, szerintem, ha eleve így állni hozzá, hogy nem akar szétköltözni az már régen rossz... És ha szétköltözünk akkor mi van? Akkor is én költöznék, ő visszakapná a lakását. Ennyi erővel ne vegyünk autót, mert úgyis elromlik, a háziállat meg úgyis meghal, a cipő meg elkopik.
2017. szept. 26. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

"20 evesek elmultunk"

Miert nem tudtad ertelmesen megvalaszolni ezt a fontos kerdest?

A 21 eves is elmult husz es a 29 is (sot a 78 is).


Ha huszhoz kozelebb all a srac, mint a harminchoz, akkor megertem, hogy nem akar sietni ezzel.

2017. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak egyszer akar majd össze költözni velem.Aha ez jó vicc.Ezt én ugy értelmezem hogy majd valamikor megteszi ezt a lépést vagy nem.Magyarul bizonytalan és ameddig az addig ne tervezz vele komolyabban sztem .Ha pàrhonap mulva is ezt mondja akkor hagyd ott .
2017. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ebből egy dolog kattant be igazán : amikor azt mondta, hogy majd az eljegyzésért is így fogsz könyörögni?


Ebből nekem az jön le, hogy kényelmi dugópajtinak tart, de komolyabb kapcsolatba már nem menne bele veled.


Ezt így közel 40 évesen írom neked, némi élettapasztalattal a hátam mögött.


Egyetemista koromban volt egy 4 éves kapcsolatom. Én harmadéves koromban különmentem a szülőktől. Kértem az akkori barátomat, költözzünk ott össze (én voltam 23, ő 21). Nem, továbbra is mamahotel, de még csak ott aludni sem akart, neken kellett állandóan hozzájuk menni. 2 évig bírtam, aztán kidobtam. Na akkor már jött volna vissza, aztán a következő barátnővel össze is költözött.


Azóta pedig az volt a tapasztalatom, hogy aki valóban komoly kapcsolatot akart, az ő maga ajánlotta fel az összeköltözést (a férjem pl kb másfél hónap után), hogy ne fizessek feleslegesen egy plusz albérletet...


Szóval nekem időhúzás-gyanús a dolog. Én lelépnék, lehet akkor észbe kapna.

2017. szept. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A viselkedése alapján vagy nem veszi komolyan a kapcsolatot (és nem is akarja később se) vagy egész egyszerűen képtelen alkalmazkodni. Én nem maradnék vele ezek után. Nekem olyan pár kell aki szeret és velem tervez.
2017. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem vesz komolyan, vagy nem akarja feladni a kényelmét. Te tudod, meddig akarod tűrni.
2017. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!