Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember aki most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki most nagyon nagyon hiányzik neked? És bármit megtennél hogy visszafordítsd az idő kerekét, és ujra ott legyen melletted?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak bizonyos napokra mennék vissza, hogy azokat újra átélhessem, néhány kifejezett napra. :)
2018. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs, már nem is lesz.
2018. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen van. Az a lány a középiskolából, akiről azóta sem tudok lemondani. Részben én is hibás vagyok, hogy nem lett közöttünk semmi, de azóta se tudom elfelejteni, pedig elhihetitek, mindent megpróbáltam.


Már 18 éve tart ez a reménytelen szerelem. Úgy néz ki, ezt magammal viszem a sírba.

2018. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

A hiány az "semmi".


Nálam hely van hiány helyett.


Ahol hely van oda kerülhet valami, ahol "hiány", ott nincs hely, így nem kerülhet oda semmi(és senki).


Tehát ha valakinek helye volt az életemben, de már csak hiánya van, akkor már nincs is neki hely, mert azt a helyet kitölti a hiánya.Ha pedig csak a hiánya van, akkor elment onnan, ha elment onnan, akkor nem akar ott lenni, ha nem akar ott lenni, akkor nincs helye, a hiányával meg nem sokra megyek.


Csinálj helyet olyannak, aki ott akar lenni.

2018. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, éppen tegnap búcsúztunk el végleg egymástól (net). Nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé, de csináltam meggondolatlanságokat (nem megcsalás, semmi ilyesmi) és megöltem az irántam érzett szerelmét. Egy csodálatos nő, Istenem, remélem egy nap valósággá válik az, ami a virtualitásban elkezdődött köztünk. Szeretlek örökké!
2018. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, az anyukám. :(
2018. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én inkább előre forgatnám az időt, akkorra mikor itt lesz mellettem..és ott satufék
2018. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hiányzik, de nem forgatnám vissza. Oka van annak, hogy már nincs mellettem. Ő akarta így, szóval köszönöm, ő nem kell soha többé.
2018. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van aki hiányzik,de nem a múltból.Remélem ő a jővőm része lesz.
2018. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyen személy szerintem mindenkinek van

Meg esik hogy csak későn jövünk rá, hogy mit is vesztünk.És ami rosszabb, hogy lehet visszatudnánk csinálni, de gyávák vagyunk megpròbálni...

2018. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!