Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan érdekelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Szerintetek komolyan érdekeltem vagy csak le akart fektetni?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel Tinderen isemrkedtem meg és eleinte smseztünk majd úgy rá 5 napra találkoztunk,nagyon jól sikerült a randi még csók is volt és jól éreztük magunkat..említette is hogy szeretne még találkozni de semmi konkrétat nem mondott. A kövvetkező napokban is minden nap írogatott de a beszélgetések nagy része semmi komolyabb dologról nem szólt csak arraól hogy éppen mit csinálunk és ráadásul a szexet is felhozta, de ha komolyabb dologról akartam beszélni lerázott. Nos kicsit a sok mellébeszélés után ...lényegében azért zártam le vele ezt az egészet mert úgy éreztem semmi komolyat nem akar tőlem és kiderült hogy a legtöbb barátnőjét csalta és egy igazi "szoknyapecér". Most egy kicsit úgy érzem hogy elhamarkodtam a dolgokat és kicsit bánom hogy nem adtam még egy esélyt neki...ti mit gondoltok? Köszi hogy elolvastad :D

2018. aug. 24. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
hozzátenném még azt hogy kijelentette hogy nem kell neki több kaland és hogy megkomolyodott
2018. aug. 24. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani, de én arra szavazok,hogy csak meg akart fektetni. A "megkomolyodtam" csak etető szöveg.
2018. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A megérzések általában nem csalnak. Ha úgy érzed, hogy nem vett elég komolyan, nem volt megbízható, akkor valószínűleg jól érezted. Ezzel a hozzáállással nem is lenne baj úgy alap esetben, de ha te komolyabbra vágysz, akkor jobb ha biztosra mész.


Amúgy az extra hozzászólásoddal csak rontottál a dolgon. Nem tudom, miért hinnéd el ezt a szöveget valakinek, aki Tinderen ismerkedik. Lehet, hogy a Tinder is van olyan jó felület ismerkedésre, mint bármi más, de azért gyanús, ha valaki ott próbálkozik.

2018. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért egészítettem ki mert elég döntő dolog volt abban, hogy nem vállaltam be ezt az egészet. Köszi az eddigi válaszokat
2018. aug. 24. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de ha most beleképzelném magam egy pasi helyébe aki komolyat akar egy csajtól nem viselkedem így.

Egyrészt nekem már furcsa hogy ha komolyabb dologról akartál beszélni lerázott. Persze van olyan is hogy az embernek éppen nincsen kedve nagy filozofálgatásokhoz, de azt is megh lehet mondani hogy most épp fáradt vagy/nincs kedved erről-arról beszélni stb.

Az hogy régebben sok barátnőjét megcsalta....szintén nem jó kezdet. Ellenben az hogy valaki mondjuk sosem csalt meg senkit nem garancia hogy nem is fog. És az hogy az eddigieket meg mind megcsalta az sem biztosíték hogy téged megcsalna. És azt azért lássuk be hogy emberek vagyunk, hibázunk és változunk. Ez is benne van.

Egy szó mint száz, én azt gondolom ha te nem érzed azt hogy ebből komolyabb is lehetne (márpedig ha ő komolyan annyira vágyna rád szerintem még próbálkozna)akkor felesleges erőltetni.

Megpróbálhatod de könnyen lehet hogy pofára esel.

2018. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amiket írt, ez csupa figyelmeztető jel. ne dőlj be neki, mert ki fogja használni az érzéseidet. Csak egy trófea lennél neki a többi mellé. Megkomolyodott persze, el ne hidd, ilyen nincsen :D
2018. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad, csak tarts ki a döntésed mellett. Addig irogatott csak minden nap,míg meg volt a potyadugás lehetsége. Magadat kíméled meg a felesleges köröktől meg fájdalmaktól.
2018. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat jól esett néhány Visszaigazolás azt illetően amit én is gondoltam :)
2018. aug. 24. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha komoly lenne ,nem lenne fent tinderen....
2018. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!