Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már ugy hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ugy hogy az eszetekre kéne hallgassatok és nem pedig a szivetekre?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki nagyon tetszik amikor mellette vagyok nem tudok a szivemnek parancsolni ! Igaz nem vagyok szerelmes de mintha "elindult" volna bennem valami felé és mintha rajta is ugyanezt érezném felém. De lehet ezt csak én képzelem be . nem tudom ! Remélem ez csak átmeneti időszak... Mert vannak olyan dolgok amik miatt sokan megköveznének és nem biztos hogy jo ötlet lenne pedig mind...n percbe kivánom amikor mellette vagyok... 22/F
2018. aug. 25. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Párszor előfordult már velem is, és nem is lett jó vége, amikor végül a szívemre hallgattam. Volt amikor csak magammal csesztem ki, de egy olyan is, amikor végül nagyon megbántottam valakit, és ezt még évekkel később is nagyon bánom. A jó tanács valszeg az, hogy ilyenkor inkább az eszedre hallgass.
2018. aug. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen volt, de az egészen más történet volt, esetemben jogosan dobtam a csajszit, még ha nehezemre esett is.

De esetedben nem értem mi akadályoz abban, hogy esetleg lehet belőle egy tartos párkapcsolat? Legyél őszinte a csajszihoz, mondd el mit érzel, adva esélyt az egésznek, maximum kapsz egy negatív választ, onnatól biztosra tudsz menni, hogy mit kell tenned, de így... Sokáig benned lehet az a kétely, hogy biztos jól cselekedtél-e, "mi lett volna ha" érzés. Meg igazándiból azt sem értem minek köveznének meg. Feltételezzük, kölcsönös az érzés, én telibesz@rnám, hogy mások mit mondanak ml.

2018. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most is így vagyok, nagyon szeretem. De vannak dolgok amiket úgy érzem az egyik pillanatban nem tudunk lekuzdeni a másikban pedig hogy igen.


Most igyekszem magam erősíteni hogy igenis menni fog és küzdeni kell az életben a párkapcsolatért is.


Eszem és a szívem mást mond. Ez a kettősség nagyon fáraszto.

2018. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szitutól függ mi kerül előtérbe nálam.Pl. exemmel kapcsolatban jobb ha az eszemre hallgatok,nem a szívemre,és nem jövök vele újból össze.Más esetben pedig ha úgy van,követem a vágyaimat,körülményektől független.Az a lényeg,hogy ami pozitívumot ad,az jöhet.
2018. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen az eszemre hallgatok. Egyedül vagyok, viszont nyugis az életem, és maximálisan profitálok abból, hogy az időmet és az energiámat olyasmire fordítom, ami a többszörösét hozza vissza, nem csak nyeli-nyeli mint a párkapcsolat.

Mérlegelj, neked mi éri meg jobban.

2018. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!