Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, tegyétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tegyétek a szívetekre a kezeteket! Egy olyan fiúnak, aki nem jóképű és sármos, nem izmos és kidolgozott, nem borostás, nem dől belőle a férfiasság, nem keres havi 200-300 ezer felett, annak van valami keresnivalója párkeresés terén? 22F

Figyelt kérdés
Csak a visszautasításokat és a közömbösséget kapom boldog-boldogtalantól. Egyszerűen egy lány sem akar meg sem ismerni, sem randizni, sem semmi, akármit csinálok.
2016. máj. 29. 20:11
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Már úgy érzem, hogy a világ minden kincse és a lehető legtökéletesebb férfi arc, alkat és személyiség kell a nőknek az érdeklődés felkeltéséhez.
2016. máj. 29. 20:14
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

A szívemre tettem a kezem. És tudod mit súgott?


Azt, hogy ne picsogj már te is drága barátom!

2016. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem majd 30 felett térj vissza erre a kérdésre. 30 alatt bizony nincs sok esélyed.
2016. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Vagy bejössz külsőre vagy hasznos vagy vagy nem létezel. Ilyen egyszerű.
2016. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem tetszenek a kigyúrt és borostás férfiak. A jóképű elég relatív, a pénz meg nekem nem sokat számít. Nyilván ne legyen hajléktalan, legyen valami rendes munkája, de nem várok el milliókat.
2016. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%

Hát ne csinálj "akármit", a fene egyen meg.

Szigorúan csak azt, ami NEKED jól esik!

2016. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%

Persze ha te nagymellű, vékony, szőke modellekre hajtasz, akkor ez van :)

Keress olyat, aki hozzád illő!

2016. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Téged ehetne már meg a fene, az jól esne például.
2016. máj. 29. 20:33
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Azért érdekelne, hogy a boldog-boldogtalan lányok kiket is takartak...
2016. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Én is hasonló cipőben járok, átlagos kinézettel rendelkezem, férfias kisugárzásom nincs, inkább vékony vagyok mint sportos, csak épp jól keresek.


Megkaptam az összes ismerősömtől (néhány őszinte lánytól is), hogy majd 30+-osan, amikor kiélték magukat, esetleg belefutottak egy gyerekbe, majd akkor hirtelen én leszek a legkelendőbb. Addig malmozzak, meg építsem az egzisztenciát, hogy majd legyen mibe beleugrania a nőnek.


Na a nagy lónak a f@@@szát! Ha most nem kellenek az átlagos pasik, később, amikorra a nők lehasználódnak se kelljenek majd.

2016. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!