Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Verekedtél már nő miatt? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedtél már nő miatt? És mi lett a vége? Nyertél?

Figyelt kérdés
Pl a nő expasija nem birja elfogadni hogy vége és neked megy és verekedni kell. Vagy valaki le akarja nyúlni a nődet. Vagy belétek kötnek valahol. Történtek ilyesmik?? Férfiaktól kérdezem.

2018. aug. 25. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha nincs esély akkor is ki kell állni max megvernek de ha elsunnyogsz és becsicskítanak az örök szégyen.
2018. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az ilyesmi szinte mindenki életében előfordul, ha nem is felnőtt korban akkor addig ameddig az iskolás éveinket tapossuk..


Velem olyan volt régen, hogy volt egy srác aki bántani próbált egy lányt aki osztálytársam volt és én cserébe úgy rátámadtam, hogy annak kórház lett vége. Nem akartam annyira bántani csak eldühített, ahogy viselkedett és az is, hogy senki nem szólt rá, hogy ezt nem kellene csak röhögtek.


Olyan is előfordult, hogy az állomáson a szemem láttára kezdett el egy pár veszekedni és nagy megdöbbenésemre elkezdte ütni erős pofonokat adva a srác a barátnőjét. Itt is közbeléptem igazából.


Régebben olyan is volt, hogy engem vert meg egy lány bátyja a kérésére, mert úgy gondolta, hogy rosszat tettem, de egyébként meg nem. (Ennek mondjuk 10 éve is már.)


Igazából sok olyan eset volt, hogy verekedtem bizonyos okok miatt, de ezek a dolgok általában lezajlottak ilyen 17 éves korom előtt. A végállomásos esett volt kb 2 éve.

2018. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

"Vagy valaki le akarja nyúlni a nődet."

Es verekszel?

Primitiv, proli, suttyo szokas.

2018. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Igen, hazafele jöttünk és srác kezdte fogdosni és nyomulni rá, szóltam nekik folytatták, mindkettőt agyonvertem, az egyiket mai napig nem láttam. Ilyen csöves szintű emberek voltak kb.
2018. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:
19%

Még nem volt ilyen.


Nem véletlen választottam átlagos, vagy csúnya lányt barátnőnek :)


Ráadásul a szórakozóhelyekből és fesztiválokból is kinőttem, úgyhogy se a helyszín, sem a kinézet miatt sem lesz ilyen.


Ha netán mégis belénkkötnek, és a szép szó nem használ, akkor rávetődöm és agyonverem az illetőt.

2018. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt hogy évfolyamtársnőmet megakarta verni három kőbunkó, valami triviális ok miatt, amit ők generáltak. Kb annyi volt, azok ugattak, évfolyamtársnőm meg próbálta segítebi a tanárt, hogy menjen az óra, aztán ebből balhét csináltak, a csajszi hiába nem is szólt hozzájuk már kb az eleje óta. Iskola után odajöttek hozzánk, mint a majmok, mondtam, hogy beszéljük, meg meg nem így kéne. Az egyik meg bemozdult, tudod, amikor nem ütsz, csak előrefejelsz, vagy a válladat előrelököd, vagy felkapod a kezed. Na hát ő a vállát előre lökte, én meg reflexből állon hintettem. A másik kettő még akkor rámjött, azokat is lecsitítottam, majd visszamentünk a suliba elmondani, hogy mi volt.


Olyan primitívség, amiket ide leírtál, nem. Volt, hogy ex úgy érezte valakit meg kell vernie, de elsétálsz, letíltod, szóval ignorálod.


Mondjuk kung fuzom, nekem könnyű beszélni a fegyelem, higgadtság nyelvét. De tényleg, leszámítva, azt, hogy meglát és neked fut, szinte minden eshetőségben elkerülhető a fizikai tetlegesség.


Már kötöttek belém párszor szerencsétlenek, és csak ritkán kellett tetlegesség, de ez egyáltalán nem csaj miatt.

2018. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy verekedésben nincs nyertes vagy vesztes. Egy verekedésben mindkettő vesztes. Verekedésen kívül van nyertes és vesztes, és egyértelműen annál inkább nyertes vagy, minél inkább nem a primitívaég felé vistnek az érzelmeid, s ennek ellentétével vagy vesztes.
2018. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!