Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az hogy képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy képeket küldözget saját magáról?

Figyelt kérdés
Én (18F) ő (19L) Képeket küldözget egyfolytában. Valahol kilátszik a melle,de van hogy csak sima képet küldd. Mit jelent? A lányoknál gyakran észrevettem.
2018. aug. 26. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy exhibicionista.
2018. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, mutasd a képeket, hogy többet lássunk.
2018. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vonzónak talál, de lehet hogy csak játszadozik veled. Nekem volt már egy ilyen csajjal dolgom, hogy meztelen képeket küldözgetett magától, de egy lelki sérült csaj volt, és aztán meg kiderült, hogy velem csalta meg a párját. Persze ez csak a saját esetem, nálatok akármi lehet ettől még pozitív irányba. Az biztos, hogy vonzónak tart.
2018. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ego tuningot vár, nyálcsorgatást, na meg mindenhol ezt látja. Lehet nárcisztikus. Simán lehet hogy csak szórakozik, ezeket a képeket rajtad kívül még egy rakás férfinak elküldi. Ismerek ilyet. Az instant grammnak ez a lényege.
2018. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem meztelen képeket küldd. Hanem rendeseket. Ruhában.
2018. aug. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!