Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többször tapasztalom kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször tapasztalom kapcsolataim során, hogy pl. összeköltözéskor páromnak saját családja (szüleinek) érdekei sokkal fontosabbak, mint a kettőnké; mi lehet velem a gond, hogy hosszabb idő után sem vagyok neki fontosabb?

Figyelt kérdés

Már több komolyabb kapcsolatomban is így volt és tényleg nem értem, hogy mi lehet velem a gond, miért nem lehetek 30-as férfi páromnak fontosabb, ha szerelmes, odaadó és egyenes beszédű nő vagyok. Miért kell közel engenem az ő családját magamhoz (összeköltöznénk), ha engem csak a párom érdekel, csak ő a fontos, teljes mértékben elfogadom.

Minden véleményre kíváncsi vagyok, meg szeretném ezt oldani. Köszönöm.



2018. máj. 8. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl szerelmes, túl odaadó vagy. Ezért nem vesznek komolyan, hisz Te mindenre rábólintasz. Néha meg kéne mutatni, hogy neked is van véleményed, és főleg azt, hogy bár szeretsz, de Téged is komolyan kell venni, rád is tekintettel kell lenni, érted is naponta kell harcolni. Kevés infóból nekem ez jött le.
2018. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most ezt hogy kell érteni? Odabútoroztok a pasik szüleihez? Miért?
2018. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
anyuci és apuci pici fia sosem változik meg... több kapcsolatot láttam már így tönkre menni :/
2018. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2-es: összeköltöznénk egy kisebb ingatlanba ketten, de hozná a szüleit (másik városból) is hozzánk vagy a közelbe.

2018. máj. 8. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

" mi lehet velem a gond, hogy hosszabb idő után sem vagyok neki fontosabb? "


Hogy fontosabb "akarsz" lenni.


"páromnak saját családja (szüleinek) érdekei sokkal fontosabbak, mint a kettőnké "


Fejtsd ki légyszives konkrét esetek példázásával, hogy miben nyilvánult ez meg eddig az életedben.Milyen helyzetben érezted azt, hogy "sokkal" fontosabbak?


Ami még releváns lehet, hogy neked milyen a kapcsolatod a családoddal, szüleiddel?

2018. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,miért nyúlsz ennyire félre a pasikkal és miért az ilyen mama kedvenceit fogod ki,de valami gáz biztos van a szűrődben.


Van egyáltalán bármilyen szűrési pontod,bármi?

2018. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

" összeköltöznénk egy kisebb ingatlanba ketten, de hozná a szüleit (másik városból) is hozzánk vagy a közelbe. "


Az érdekes.Magatehetetlenek talán vagy bármilyen problémájuk van az önellátással, nagyon idősek?

2018. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Hogy őszinte legyek, meg tudom érteni az ilyen férfiakat még nőként is. Hülyék lennének elhanyagolni a családjukat, akitől a támogatást (ideális esetben lelki és nem anyagi támogatást) kapják az éppen aktuális nőjük miatt, aki bármelyik pillanatban dönthet úgy, hogy "bocs, nekem már a Jóska jobban bejön" és leléphet, ő meg maradna egyedül. Én sem hanyagolnám el a családomat egy férfi miatt sem. Persze meg lehet találni az egyensúlyt a párkapcsolat és a család között, de senki nem várhatja el, hogy a párja majd csak vele foglalkozik és fontosabb lesz neki, mint a saját családja.
2018. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondanám, hogy ritka az ilyen férfi, aki ennyire komolytalan és infantilis, valószínűleg gyerekkorában félrenevelték, vagy más trauma érte.

De mivel írtad h több komoly kapcsolatodban is ez volt, elképzelhető h veled van a gond, és te vonzod be ezeket az infantilis férfiakat, mert erre a kisfiú típusra buksz. Megoldás sajnos annyi lenne hogy tanuld meg kiismerni az embereket és már az ismerkedés fázisban derítsd ki h egy komoly férfi vagy egy kisfiú. A másik megoldás persze ha nem bólintasz rá, és nem költözöl össze a szüleivel de hidd el ezzel a jövőben csak még nagyobb gondok lesznek, állandó feszültség a szülőkkel, ami végül megmérgezi a kapcsolatot, azt mondom az ilyen embereket messze kerüld el.

2018. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önèrtèkelèsi gondod van, ezt kihasznàljàk. Mi a gond veled? Az hogy magadat hibaztatod valami miatt ami nem a te hibad, ők meg ezt erzik, es ha nem is tudatosan kihasznaljak, nem vesznek komolyan, ugralnak a fejeden.
2018. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!