Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol kezdődik a flört? (Bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odett09 kérdése:

Hol kezdődik a flört? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú ,nagyon tetszik ès múltkor írkáltunk.Írtam neki ,hogy az a valaki akiről szó volt azt mondta nekem ,hogy szèp vagyok.Erre ő azt írta ,hogy: "Hát,nem hazudott.." èn hirtelen nem tudtam mit írni,lefagytam ès aztán írta hogy " Na,de mindegy is .Hadjuk.." Sokszor mondja hogy aranyos vagyok,kedves,szèp bár ezek szerintem csak dícsèrèsek. Ha ez nem flört akkor pontosan mi lenne flört .Mondjuk tudtok rá akkor kérlek példát is mondani?

2018. aug. 30. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem flörtölt

Miért gondolod, hogy nincs nála esélyed?

2018. aug. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
"Hadjuk" ÚRISTEN
2018. aug. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:

Mert idősebb nálam ès eddig nagyon jóban voltunk ,sokat voltunk gyerekként eggyütt mert a nővérem legjobb barátja ès ezèrt gondoltam hogy csak úgy simán dícsèrget.


Második:

Bocsánat,külföldön élek ès én magyarul csak 3 osztályt jártam ki. :(

2018. aug. 30. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta ismeritek egymást, lehettek olyan viszonyban, hogy hátsó szándék nélkül bókoljon. Ami viszont furcsa, ez a "Na de mindegy is. Hagyjuk!"- ez azt sejteti, hogy elfojt valamit, talán ő is olyan bizonytalan, mint te, de többet szeretne. Érdemes lenne kicsit bátorítani őt. Ügyesen. Nem kényszeríteni vallomásra vagy ilyesmi, de ilyen esetben rá lehetne máskor kérdezni, hogy miért mondta azt, hogy hagyjuk. Jelezheted neki, hogy számodra nagyon fontos a véleménye és érdekel. Aztán agyaljon csak rajta, hogy miért fontos neked az ő véleménye. De úgyis adja magát a szituáció, amikor bátoríthatod. Szerelmet ne vallj neki, de bátorítsd.
2018. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 31. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!