Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el vagy írjak neki? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy írjak neki? SOS

Figyelt kérdés

A történet annyi, kijöttem egyedül a világ végére és találkoztam egy magyar sráccal, ugyanúgy ő is a hátizsákos utazó életmódot él mint én. Találkoztunk 1-2x, nem egészen randi formájában, csak mint "2 magyar külföldön, fussunk már össze" típusú, bár már volt valami kémia köztünk azakon a találkákon is. Épp munkát kerestem, mondta hogy náluk most keresnek valakit, küldjem el az önéletrajzom meg majd ő is beszél a főnökkel. Így lett.. Pár nap múlva ott is voltam. Elindult egyfajta aranyos egymásra mosolygós, kedves flört. Ha tehette elintézte, hogy együtt tudjunk dolgozni, piszkálgatott, meg úgy élveztük egymás szerény társaságát. 1-2 féltékennyé akart tenni, amit abból vettem észre, hogy odament más lányokhoz és rögtön az én reakciómat kereste. De ezeknek a flörtölős dolgoknak az ellenére, sem volt kérdés a fejemben, hogy más vagyok neki mint a többi nő.Nagyon jól elvoltunk, másoknak is feltűnt a csillogó szemünk. Eltelt 2 hét, engem kirugtak (nem szeretett a főnök, lényegtelen). Őszintén szomorúnak láttam, utolsó estémen még kint a konyhában filmeztünk többen.. Amikor a többség elment, akkor egyszercsak kinyújtotta a tenyerét felém. Nem értettem, azthittem, hogy játékos kevébe van és Én a hülye, elkezdtem belecsapni, mintha pacsi lenne -.-,ezt így többször,.. mindig elhúzta a kezét és végül mondta, hogy "add a kezed". Odaadattam, nézte..Kezetfotunk, szépen lassan, egymás szemébe nézve. Eléggé zavarba jöttem, nem is tudtam hogy ezt mire véljem. Elköszöntünk egymástól, próbáltam megölelni, de elég szar ölelés lett belőle. És mondtam neki, hogy majd írjon ha jön a városba..(a munkahely a semmi közepén, több 100 km a várostól)

1 hete voltam már a városban mukanélküliként, teszem a szokásos délelőtti körömet a boltba és amikor jövök ki látom, hogy ott van. Még 1-2 munkatárssal. Nagyon meglepődtem, nagyon zavarba jöttem, nemtudtam rendesen kezelni a helyzetet, nem voltam épp túl társasági kedvemben + még késésben is voltam. Leültem, hozzájuk egy picit, megvolt épp a saját téma, túl sokat nem tettem hozzá. A srác testével végig felém fordult a lábai is, igaz keresztezve. Én is ugyanígy.. Zavarban voltam, láthatóan mert pont a lehető legrosszabb időszakban látott így. (épp megjött, menstruáltam, emiatt sok ragya stb.)1-2 szót vátottunk, mondtam, hogy most elkell mennem megnézni egy lakást, de utána összefuthatunk, még nemtudják mikor mennek vissza a semmiközepébe. Ő viszont mondta, hogy nincs internetje, újra fel kell tölteni. De végülis, abban maradtunk, hogy azért a városban akad internet, tud találni...Pár órával később írtam, kérdeztem hogy merre vannak. Hát nem írt, nem is volt online. 3 nappal később írt annyit, hogy "bocsi, nem volt netem..nem csináltunk nagy dolgot, egy másik munkatárs kiment a reptérre". Azóta semmi, ez volt egy hete. Nekem a hirtelen találka után, az a megérzésem volt, hogy most kiábrándult, szarul kezeltem a helyzetet és nem is néztem ki jól, nem erőltettem mosolyt magamra. Kiábrándult? Felejtsem el? Vagy esetleg írjak neki?


Az a helyzet, hogy nagyon tetszik, úgy érzem ő az igazi.


Bocsi, ha kicsit zavaros, sajnos a fejemben is. :( Köszönöm előr a válaszokat.



2018. aug. 19. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Telefonszáma nincs meg?Ahhoz internet se kell, hogy írj egy sms-t.


Minden esetre kitartást!

2018. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs meg a telefonszáman ez valahogy kimaradt. :(
2018. aug. 19. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tetszettél volna neki, akkor ő keresne téged minden hol és nem fordítva lenne. Főleg úgy hogy te igaziként jellemzed.

Egy férfi a világ végére is képes elmenni azért a nőért aki tetszik neki, és igazinak véli.

2018. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Élőben elég egyértelmű jelzései voltak felém. Én voltam a gátlásos, félénk aki lehet nem adott egyertelmű jelzéseket. De akkor ezzel ne ámítsam magam, szerinted?
2018. aug. 19. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívd el talizni. Ez ha nem talizik veled, akkor felejtsd el.
2018. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked ez a pasi az igazi, elég alacsonyan van a léc... nekem az biztos nem lenne igazi, aki eltűnik, mint szürke szamár a ködben, de Te tudod...
2018. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de legközelebb egy ilyennél el ne indulj úgy randira se, hogy nincs meg a telefonszáma. Akár netes randiról van szó, akár nem.
2018. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj neki és kérd el a telefonszámát, hogy így könnyebben tudjátok beszélni.
2018. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez van amit írnak... én ha egy nővel szeretnék kapcsolatot, beszélgetést, akkor nem játszmázom, meg féltékenyítem, mert ha erre van eszem, akkor arra is hogy folyton ürügyet találjak rá, hogy beszélhessünk.

Ez a sok elejtett szitu, meg ilyen kirakósjáték-szerű dolog... ez nem vall férfiviselkedésre. Ha mégis, akkor egy kifejezetten életművész csávóról van szó, aki élvezi hogy játszik a nőkkel.

Azoknál a nőknél, akiknél ilyen sztorikat hallottam, a legtöbb esetben semmi nem lett, mert vagy csak flörtölgetett az illető, vagy csak ilyen fellángolás szinten akarta egy pillanatig, de komolyan nem. És utólag kiderült, hogy igazi szerencsétlen volt az illető, aztán jött egy férfias csaj, és ő lett a vezér, a csávó meg kiskutya.


Nem mondom hogy akit te mondasz ilyen, de egy férfi ha igazán ragaszkodik (akár viszonzatlanul is), azon nem kell találgatni, meg agyalni... hanem sok esetben inkább levakarják a nők, mert már annyira irritáló....

2018. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem jött össze" állapotban van. Még simán visszafordítható. Írj neki.


NEM Ő AZ IGAZI. Ahhoz sokkal nagyobb ibtenzítás kell, mindketőtök részéről. Az lesz az igazi, akit azzá teszel. Ő is lehet a jövőven, ahhoz a ti munkátok kell.

2018. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!