Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna, ha párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha párotoknak lett volna életében egy nagy szerelme, és megmondaná, hogy, szerelmes most is, de annyira már sosem lesz?

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

#9 elmondta. Mindenkinek van ilyen,csak nem feltetlenul a parunkkal kellene megosztani ezt az infot.

En is tudom h a parom 1evig elt gyotrelmes szerelemben egy csajjal,3szor csalta mrg es dobta ki ot a no, nyilvan ez az orlodo gyotrodo szerelem joval izgalmasabb mint amiben mi elunk nyugiban,boldogsagban 3eve, de abba belehalt, velem meg mukodik. Es ezt egy okos ember belatja.

Ne vedd szemelyes sertesnek.Akkor megegette magat es valoszinuleg nem is vagyik vissza.

2018. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Velem is azt mondatja a tapasztalat, hogy akiket életem szerelmének éreztem, vagy akit a legnagyobb szerelmemnek, azok mind fájdalmat okoztak nekem. A változást nem is feltétlenül egy olyan ember fogja adni, aki iránt mindent elsöprő szerelmet érzel, mert televan drámával a kapcsolat. Idővel rájön az ember, hogy sokkal biztosabb egy olyan kapcsolat, ahol igen, szerelmes vagyok, de ész is jár hozzá, nem csak vakon szerelem...
2018. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen zavarna és el is hagynám.
2018. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönném az eddig eltöltött időt és az őszinteséget!

Aztán, szakítanék azonnal, h ne raboljuk egymás idejét.

Nekem is volt nagy szerelmem, de elhagyott (ezek szerint én neki nem voltam az). De, tudom azt, h az ember, több nagy szerelmet is megtalálhat, ha van türelme/igénye. Nem szabad megalkudni, az csak kudarcba vezet.

2018. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10es mekkora igazságot írt. 100%os igazság és valóság. Látom, mentek is rá a lepontozások. Fájdalmas az igazság, de jobb szembenézni vele.
2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!