Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a lányt aki nem érdeklek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon szimpatikus számomra. Korábban beszélgettem vele. Elsőnek nagyon jól elbeszélgettünk de a második beszélgetésünk alkalmával összezavart. De ez köszönhető a bambaságomnak és a tapasztalatlanságomnak is. Azóta minden nap látom mivel egy vonattal utazunk haza és ugyanabban az iskolában is tanulunk. De ha belegondolok mit is akarhattam én tőle egy magamfajta és persze nem is vagyunk egy világ. Ő egy gyönyörű lány én pedig....

2018. jan. 2. 17:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogyan felejtsem el azt a lányt akit nem érdeklek? *
2018. jan. 2. 17:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne elfelejteni? Az utolsó két mondatoddal van a baj..Ha már egyszer jól elbeszélgettetek, miért ne lehetne megint? Összezavart? Na és??

Beszélgess vele újra. Nem kell ilyen könnyen feladni. Nem lehet olyan nagy a világotok közti távolság, ha már tudtatok beszélgetni. Neked ki mondta, hogy ronda vagy?? A szépség relatív! Mások sem tetszenek maguknak,vannak, akiknek nagyon fejlett az önkritikájuk.

Bízz már magadban, a lányban, a sorsban, és felejtsd el ezt a hülye negatív hozzáállást.

2018. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez a letargikus lelkiállapot, amit okozott, párosul az idő múlásával, hidd el, az fog majd az elfelejtéshez vezetni. Addig-addig mormogod magadban, hogy "ááá, mit akarok én tőle", "nem vagyunk egy liga", stb., amíg az agyad teljesen átprogramozza magát és ezt egy alaphelyzetnek fogja fel: ott is tudatosul, hogy tényleg nem vagytok egy súlycsoport. És ekkor fog a lány iránti vágy is alábbhagyni, idővel elmúlni és ha meglátod, már semmit nem fogsz érezni.
2018. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta nekem, hogy ronda vagyok? Saját magam. A lánnyal nem fogok beszélgetni mert sokkal jobbat érdemel nálam. Elfogadom és próbálok beletörődni de sajnos nagyon nehezen megy főleg akkor amikor meglátom.
2018. jan. 2. 17:48
 5/13 A kérdező kommentje:
De viszont nem csak Ő nála van ez így hogy mit akarok én tőle kevés vagyok én hozzá hanem mindenkinél így van. Mindig ez az első gondolatom amikor meglátok egy lányt.
2018. jan. 2. 17:50
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Szerintem is jobbat erdemel.

Szokd meg, a kutya viselkedest, majd 10 ev mulva ird ki ujra a kerdest, miert nem ertek a lanyokhoz. Varunk vissza ;)

2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Bunkó volt az előző válaszoló de igaza van...

Szeretnél ezen változtatni?? Állj neki edzeni, nem kell brutál módon, csak rendszeresen, rengeteg lelki erőt ad hosszútávon! törődj többet magaddal, ha ennyire reménytelennek látod magad, olvass el egy motiváló könyvet, programozd át az agyad mert ennek így sehogy sem lesz jó vége!! elárulok egy titkot: Amit kívánsz az élettől az valóra is válik csak öszpontosítani kell rá, és hinni benn!

Most is azon dolgozol, csak rossz dologra összpontosítasz!

2018. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Rengeteg jó tanácsot kaptál már. Olvasd vissza az előző kérdéseidet. És ha még egyszer kiírnád a kérdést, tedd meg légy szíves, hogy a "tini párkapcsolatok" témába teszed, mert ez kb. az a szint.

2018. jan. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni ha belevagy zúgva?Menj oda hozzá és ismerkedj ennyi.Ha barátnak tart akkor majd a lelked is megnyugszik keresel màst .
2018. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van vmijen jellegű problémája és csak a bnöjének szokta elpanaszolni.
2018. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!