Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már olyan kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyan kapcsolatot h jó módú jó, és tartós kapcsolatot valaki otthagy egy nincstelen gyerekért?

Figyelt kérdés

Úgy értem stabil és szeretetteljes kapcsolat, jól érzik magukat, a fickó több százezret keres a csaj keveset, egyszer csak beleszeret egy másik fiúba, akinek semmi egzisztenciája nincs, pl menekült, vagy nagyon kevésből él, se kocsi se ház, se programok, vagy bizonytalan az egzisztenciája, mindig megszünnek a munkahelyei, sok váratlan kadásai vannak.


DE! Tud csajnak vmi olyat nyujtani, ami miatt a nő ozzhagyja az eddigi stabil és boldog életét? Pl, romantikus a fickó, vagy izgalmas , vagy van benne vmi különleges?


Léteznek ilyen esetek?


2018. szept. 3. 22:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Léteznek. Sajnos.
2018. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudnátok történetet vagy példát mondani?
2018. szept. 3. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
1+1
2018. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A pasinak nem kell nyújtania semmit, csak annyit, hogy ő egy másik pasi, másik szerelem.
2018. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy van. Miért ? Hasonló korú a srác a lánnyal vagy szintén a huszas éveikben járnak , laza félválról veszi az életet de van valami művészi benne ami kifele sugároz és magába vonz mint a mágnes. A lány már megunta a 100 ezres tételű nyaralásokat,unja a sok értéktelen 100-200 ezres ajándékokat . Tehát egy kis kutyának érzi magát a nő. A csoró srác nem tudja neki ezeket megadni de a szenvedély kettöjük között már egy szerelmes regénybe illően alakul. Tervek ? Egy szakadt garzon , de otthonosabb mint egy puccos ház.. tudod ha 2 müvész lélek talál egymásra ott a pénzt a wcn is le lehet húzni.
2018. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pénz nem minden.
2018. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szappanoperák egy jó része ilyen sztorikra épül :-)
2018. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A párom elvált a férjétől, nagy ház, gazdag pasi, nyaralások, ajándékok. Nekem egy garzonom van, meg egy 12 éves kocsim.

Már két éve vagyok vele, azt mondja soha nem gondolta hogy egyszer még ennyire boldog lesz.

A pénz nem minden.

2018. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen nőt! 40 évesen hagyta ott a férjét, 2 gyerekét, majd az új palinak 2 év múlva szült is.
2018. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy sosem leszek ennyire hitvány én sem, hogy a párom mellett csak az anyagiak tartsanak ott....
2018. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!