Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már olyan kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyan kapcsolatot h jó módú jó, és tartós kapcsolatot valaki otthagy egy nincstelen gyerekért?

Figyelt kérdés

Úgy értem stabil és szeretetteljes kapcsolat, jól érzik magukat, a fickó több százezret keres a csaj keveset, egyszer csak beleszeret egy másik fiúba, akinek semmi egzisztenciája nincs, pl menekült, vagy nagyon kevésből él, se kocsi se ház, se programok, vagy bizonytalan az egzisztenciája, mindig megszünnek a munkahelyei, sok váratlan kadásai vannak.


DE! Tud csajnak vmi olyat nyujtani, ami miatt a nő ozzhagyja az eddigi stabil és boldog életét? Pl, romantikus a fickó, vagy izgalmas , vagy van benne vmi különleges?


Léteznek ilyen esetek?


2018. szept. 3. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan férfit, akit folyton dobnak a nők, csóróbb férfiak miatt. Nagyon gazdag, bármit meg tud adni anyagi téren, csak éppen érzelmileg analfabéta kb. A pénz meg csak ideig óráig boldogít maximum, de inkább addig se, hisz csak egy eszköz a mindennapokhoz. Ágy nélkül se érzed jól magad, ha nincs min aludni, de ha van, akkor alap és onnantól nem is érdekel. Ugyanez a pénz is...


Érzelmeket pedig nem lehet venni.

2018. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem láttam.


De én kicsit sajnálom az olyan palikat, akiket sokkal alacsonyabb rendűekért hagynak ott (nem a pénzben mérem az embereket, olvass tovább!!)


El tudom képzelni, milyen rossz lehet, amikor az ember évekig tanul, felküzdi magát a ranglétrán, fejleszti magát, küzd azért, hogy jól élhessen...

Közben persze valószínű nincs barátnője, mert nem tudja megadni a nőnek, ami kell, tehát (gondolom) tapasztalatlan.

Gondolom vágyott egy olyan kapcsolatra, ahol szeretheti a párját, az meg viszontszereti őt...


De nem.

Nem kapja meg, helyette a megcsalás jut neki!


Ahhoz meg nem kell újgazdagnak lenni, hogy sok pénzzel rendelkezzünk, egy jó szakemberért ma már lassan mindent megadnak.

2018. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!