Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22F bi. Hogy tegyem magam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22F bi. Hogy tegyem magam túl rajta? Többi lent.

Figyelt kérdés

Röviden, sokszor volt már szerelmi bánatom, de ez teljesen más.

Jó pár eve hagytam magam, nyitott voltam az életre, racionálisan gonsolkodom.

Amikor már tisztáztam magamban, hogy a saját nememhez csak szex. vágy vonz, akkor jött valaki. Keveset találkoztunk, de 2 hónapja vele keltem, beszéltem egésznap, vele aludtam el.(külföldön élek),ő viszont itt, idősebb nálam jóval, és a munkájának él (kiskora óta benne van és életében csak ezzel foglalkozott).

Az elején féltem mert senki se tudta rólam, azóta kiderült, nem fogadták el, de kezdik érezni.

Most itthon vagyok, már kétszer is együtt aludtunk, és majd penteken is nála alszom,és amikor felebredtem rajta, boldog voltam nagyon nagyon... Életemben először előre gondolkodtam, és végig ment hogy nem lesz sose család, csak egy személy lesz az életemben, közben tudom azt is hogy külön utakon járunk részben,még ha haza költöznék tudom, hogy van 3 napot nincs otthon vagy egy hetet is akár.


Időre van szükségem, ezt tudom, de pénteken elakarom mondani neki, őszintén, mint ahogy mindig is tettem életemben.

Csak nem tudom, hogy hogy mondjam... Külön utakon járunk, és felejtsük el egymást.

Mindketten érzünk egymás iránt óriási köteléket, tudom hogy ha nem lesz vele több, nem fog érdekelni más férfi.


Nem tudom, hogy felejteném el, írtam volt szerelmi bánatom, de ott volt ok is ami segített (megcsalt, nem érdekeltem), de ez más, nem adott rá semmit amiért ezt tegyem, de tudom hogy hosszú távon nem menne ez.... Mindenféleképpen el akarom mondani neki pénteken mert 2 hónapig újra nem jövök haza..

(ha valami érdekel kérdezd és választ adok, ha netán kihagytam volna valamit)



2018. szept. 4. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lehet ennél több? Ha mindkettőtöknek fontos ez a kapcsolat, akkor tesztek érte, hogy működjön. Beszéljétek meg!
2018. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek kint, apám kiszámíthatatlan, édesanyámért "ölnék" ,de nem véletlen vagyunk kint, anyagi okok, haza jönni nem tudok, mert egy erettsegim van, tanulni meg csak pár év múlva ha helyre vagodunk, de ez több év, és nem akarok az érzelmeivel játszani, és magamat sem akarom ennek kittenni. 🙁
2018. szept. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!