Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sülhet ki bármi jó abból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sülhet ki bármi jó abból, ha egy férfi elmondja egy nőnek, hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hallgassa és felejtse el?

2018. szept. 5. 15:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

Mármint csak úgy, a semmiből? Úgy értve, hogy adott egy nő, akivel nem vagy párkapcsolatban, és egyszercsak közlöd vele, hogy "szerelmes vagyok beléd" vagy "szeretlek"?

Ilyen értelemben szerintem szánalmas és nevetséges.

De lehet, hogy van, akinek bejön, szóval elméletileg lehetséges, hogy jó süljön ki belőle.

2018. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Bétó apó ***** válasza:
81%
Semmi jó nem sül ki belőle. Teljesen fölösleges elmondania. De ez nőre és férfira egyaránt vonatkozik, hogy azért ne valljon szerelmet, hogy hátha akkor a másik is megszereti vagy szerelmes lesz belé. Ez nem így működik! És ha a másik nem érez iránta semmit, akkor még hülyét is csinál magából...
2018. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
29%

Nem sül abból semmi jó ki az esetek 90 százalékában.


A nők válaszai:


-erre nem tudok mit mondani

-nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra

-te túl jó vagy hozzám

-jelenleg nem vágyom kapcsolatra

-bocsi, de csak barátként tudok gondolni rád

-úgysem működne köztünk

-nekem nincs időm egy kapcsolatra

-még mindig az exemet szeretem

2018. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de azért ez függ attól, hogy voltak-e előzmények. Egy vadidegentől a legtöbben nem tudják komolyan venni. Ha ismeritek egymást, esetleg barátok is vagytok, akkor érdemes megpróbálni, hajrá!
2018. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Én sem akarok biztosan vele párkapcsolatot, én nem vagyok elég jó neki, van kapcsolata is, ha nem is jó, de zavar, hogy nem tudja.
2018. szept. 5. 15:48
 6/39 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered, milyen a viszonyotok?
2018. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%

"Én sem akarok biztosan vele párkapcsolatot, (...) van kapcsolata is"

HAGYD BÉKÉN akkor.

2018. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kapcsolatban lévő emberrel szemben ez nagyon nagy bunkóság.
2018. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ezért is akarom békén hagyni. Bár az sem fog sokáig tartani, nálam is próbálkozott már... kétlem, hogy bármelyikük szeretné a másikat.
2018. szept. 5. 16:00
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

#9

Nem a te dolgod ezt eldönteni.

Én is hallottam már vissza, hogy biztos nem szeretjük egymást a párommal, aztán közben meg guess what, mégis odáig vagyunk egymásért.

2018. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!