Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ferfi vagy a no mondja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfi vagy a no mondja ki előbb hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve húzzuk. Szerintem mind a ketten vagyunk arra hogy kimondjuk. Mintha arra várnánk hogy majd ha a másik kimondja. bevallom, én is. (Én pl. várok, nem akarom elijeszteni)
2018. szept. 5. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3 éve vagytok együtt, és attól félsz, elijeszted, ha kimondod? :D

Szerintem teljesen mindegy, hogy ki kezdi, nem kell ebből sem illemet, sem kötelezettséget csinálni. Ha szereted, akkor vegyél erőt magadon és mondd el neki, ennyi. Rosszul nem sülhet el.

2018. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak 3 eve dugnak es behaluzza, hogy a masik is szereti. Ez hol kapcsolat? Dugni mer, beszelni nem? Nagyon pofara lehet ebbol esni.
2018. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem mindegy, hogy ki mondja ki (pláne ennyi idő után). Nincs semmi félnivaló ettől a szótól, sokkal rosszabb visszagondolni, hogy "mi lett volna, ha...?". Örökké egyikőtök sem várhat.
2018. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!