Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom miért csak szex közbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért csak szex közbe vagy után mondja, hogy szeretlek? 19

Figyelt kérdés
Máskor sosem hallani tőle, pedig vannak kifejezetten romantikus szituációk amikor úgy várnám, hogy a szemembe néz és kimondja, hogy aztán én is mondhassam neki. De először is szex közben mondta meg azóta is csak akkor hallani tőle. Nem meri máskor vagy mi? Én így nem fogom visszamondani neki. Ne csak akkor szeressen amikor szétteszem neki a lábam.
2017. márc. 24. 10:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, másfél hónapja vagyunk együtt de már régebb óta ismerjük egymást barátilag. Biztosan szeret engem (én is őt) de még nem mondta ki normálisan.
2017. márc. 24. 10:48
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

van egy tippem!

ismered az 5 szeretetnyelvet?

neki a testi érintés nagyon fontos, ilyenkor érzi a legjobban, hogy szereted! vagy talán az odaadásod ami ezt kihozza belőle...

próbáld ki, hogy jó szorosan megöleled mit reagál

vagy ha kedveskedsz neki olyan dologban amire vágyik


24F

2017. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi lenne, ha ahelyett, hogy a gyk-n kérdezgetsz minket egy számunkra teljesen ismeretlen ember viselkedésének miértjeiről, inkább megbeszélnéd vele?
2017. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt itt egy lány, aki arra panaszkodott, hogy a párja sose mondja ki ezt a szót, pedig már talán egy éve is együtt vannak.

Akkor is megbeszéltük, hogy vannak, akik nehezen nyílnak meg, számukra ez súlyos szó, ritkán mondják. Ezt nem kell zokon venni, és ha egyébként nincs kétséged az érzelmei felől, akkor elégedj meg azzal, ha az igazán intim pillanatban kimondja.

2017. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor jut eszébe.

Most ez viszont úgy néz ki, hogy te szívességet teszel neki azzal, hogy szexelsz vele. Ekkora gond neked az a lábszéttevés?

2017. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben mondja, az valóban nem a legjobb. De mivel utána is mondja, az egy jó jel. Ha nem szeretne, utána 100%, hogy nem mondaná. Ugyanis érzelemmentes szex után sokan a hátuk közepére sem kívánják a partnert...
2017. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szex során fellép az emberben egy érzelmi túlfűtöttség valószínűleg ez készteti arra, hogy kimondja olyankor. Ez nem jelenti azt, hogy máskor ne érezhetné ugyanezt, hiszen ha egyáltalán nem érezne így szerintem nem mondaná, csak lehet, hogy alapvetően még nem olyan erősek benne az érzelmek, hogy ezt máskor is mondja. Ha nagyon zavar a dolog, akkor kérdezz rá.
2017. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fontos, hogy valaki mondogassa, elég, ha a tetteivel bizonyítja, ez többet mond minden szónál.

Nézd meg az amerikai filmeket, abban már a "jó napot!" helyett "szeretlekeznek" és totál elcsépelték.

2017. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%
Mert csak a lyukad szereti.
2017. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!