Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a volt barátom szex közben, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki,hogy ne mondja, mert tudom, hogy nem igaz.

De azt mondja erre, hogy őt ez jobban felizgatja, mintha mocskos, csúnya szavakat mondana.

Lehet, valami igazság abban, hogy szeret, vagy csak szimplán így működnek nála a hormonok??


2017. ápr. 12. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy tényleg ez izgatja. Az én exem is saját magát izgatta szex közben a szerelmes monológjaival, ettől sokkal gyorsabban el is élvezett. Közben meg tudom, hogy nem is szeretett úgy igazán.

Amúgy lehet a te volt barátod érez még valamit, ezt neked kell tudnod.

2017. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nálam is valami hasonló lehet a szitu. Soha nem éreztem, hogy szeretett volna, de nem tudok rajta kiigazodni. (bár szerintem ő saját magán sem).

Csak azért ezzel sikerül összezavarnia, hogy ezt mondogatja.

2017. ápr. 12. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben elég erős érzelmek törhetnek rá az emberre amik amúgy nem feltétlenül vannak jelen csak úgy szimplán. Olyankor nagy az emberben az érzelmi túlfűtöttség és az is lehet, hogy pillanatnyilag úgy érzi szeret, de egyébként meg nem.
2017. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Teljesen mindegy mit mond vagy mennyire gondolja akkor komolyan, csak a hormonok miatt van, így nem szabad komolyan venni. :)
2017. ápr. 12. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kefélést szereti, na 😃
2017. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te szexelsz az exeddel?
2017. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen :) Miért? :)
2017. ápr. 17. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!