Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éljek így szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek így szerintetek?

Figyelt kérdés

A kérdés a szakításra, nagy szerelmi csalódásomra vonatkozik.


Sajnos egyszerűen senki nem ért meg hogy szerettem a volt páromat. Egyszerűen nem bírok nélküle létezni, állandón rá gondolok. Mikor senki nem lát rámtör a kínos sírás.


Se a családomat, se barátaimat nem érdeki a téma. Egyszer elmondtam nekik de azt hiszik ez csak úgy 1 napos probléma.


Ő volt akivel tudtam igazán beszélni, és igen talán tőle kaptam egyedül ezt az igazi szeretetet amit senki mástól.

De hát mégis szomorú vége lett.

Csak tudjátok olyan rossz mikor senki meg nem fogja a kezedet.


Mit tegyek olyan egyedül érzem magam.

Nagyon szeretem, mit tegyek hogy jobban érezzem magamat?

Hogy lehet ezt túlélni és kimászni belőle?



2018. szept. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét tanácsot nem tudok írni, de az a közhely valóban igaz, hogy az idő minden sebet meggyógyít. Ez a szerelmi bánatára is igaz. Minden nap könnyebb lesz,és eljön az idő amikor már nem fog fájni. Hidd el, tapasztalatból mondom :) Mindenki túléli :)
2018. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem Pilát Gábor coach mondta egy videójában, h az érzelmeket nem lehet érzelmekkel megszüntetni. Racionális oldalról kell megnézni, utánagondolni. Nekem teljesen hasonló tapasztalatom van. Keseregtem, búsultam, és csak nem akart megszünni a fájdalom. De, aztán jobban belegondoltam, h ki után kesergek. Egy olyan ember után, aki már nem szeret, épp ezért elhagyott. Nos, akkor mi értelme van egy nem létező személy utan búsulnom, az az ember már nincs, aki engem szeretett, mondhatjuk úgy is, h meghalt. Szép volt, jó volt, de a szerelem és az az ember már csak a múlt.

Nekem ez segített magamhoz térni, új életet kezdeni. Remélem neked is fog, sőt csak ez segít, az idő csak tompít, de ez a kemény valóság hideg racionalizmusával észhez térít. Fel a fejjel! Döglött kutyát nem etetünk. :)

2018. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No és hogy lett szomorú vége? Lapátra tetted vagy téged menesztettek?
2018. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem élsz; hogy kiírtad és nem válaszolsz a válaszadóknak?:D
2018. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!