Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elrontottam ugye? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam ugye? 19/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal,már több hónapja (lassan 1 éve)ismerjük egymást és annyiról lenne szó hogy az elején nagyon kedves,odafigyelő,tödödő,barátságos,rendes volt velem. Aztán amikor jobban megismerkedtünk akkor mondta hogy nem akar többet tőlem. Bár az ismerkedés elején is mondogatta,utalt rá. Ekkor utána mivel barátzónába rakott,elkezdtem semmibe venni,nem írtam neki napokig,bunkó voltam vele. Láttam rajta hogy rosszul esik neki. Mondtam neki hogy nem akarok vele beszélgetni többet és váljanak el útjaink. De tök korrekten,és normálisan. Aztán folyamatosan írkált nekem. Hogy fontos vagyok neki. Meg hogy nagyon jól evoltunk az elején. Én meg úgy döntöttem hogy újra önmagam leszek hátha lesz esélyem nála. Minden jól alakult. Tök jól elvoltunk. Aztán mondom ideje lépni egyet előre. Majd megint visszautasított. Ekkor lettem vele megint bunkó és inkább nem érdekeltem. És észrevettem hogy ő is ugyanezt csinálja. Pedig megmondtam neki anno hogy akkor hagyjuk ezt a dolgot és mindenki váljon el külön utakon. De nem hagyott. Akart velem beszélgetni meg minden. Kénytelen voltam vele bunkó lenni hogy lerázzam. Hiszen ha nem akar semmit akkor mi értelme nem igaz? Na ugye ő is bunkóvá vált és egyáltalán nem válaszolt. Abbamaradt a kapcsolat. Teljesen. Majd rá pár hétre megint irogatott hogy fontos vagyok neki. Na és ez azóta tart. Nem tudom ha nem akar semmit akkor mit akar? Segítsetek. Hogyan rázzam le? Vagy én rontottam volna el valamit?
2018. szept. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el, ez egy hülye ribi, aki játszik az érzéseiddel. Mondd meg neki, hogy te kapcsolatot akarsz, nem barátságot, akkor keressen csak ha ő is kapcsolatot akar, ha nem akkor ne keressen többet
2018. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Addig nem szabad újra beszêlgetned vele, míg vannak az irányába érzelmeid. Ezen kivül nem rontottál el semmit.
2018. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól csináltál mindent nyugi :D szerintem most ird meg neki, hogy nincs kedved a hülyéskedésekhez. Te kapcsolatot szeretnél, ha ő nem szeretné,akkor hagyjon békén, mert te nem szeretnél csak a barátja lenni. Ha elutasít, de utána is írogat, tiltsd. Hajrá, majd mesélj mi volt.
2018. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lelépett:D
2018. szept. 10. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Legalább megszabadultál tőle.

Előző voltam.

2018. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!