Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta szerelmes vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szerelmes vagyok, de évek óta van barátnője. Csak nem szakítanak. Én meg "titokban epedezek". Hogy tudnék megundorodni tőle?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, csak akkor fogok végre kiábrándulni belőle, ha oltárhoz vezet valakit (gondolom a barátnőjét, több éve járnak). (Am ez mekkora hülye mondás már, hisz az örömapa vezeti az oltárhoz az arát.) (Már ha egyházi esküvőt is tartanak, mert ha nem, akkor nincs semmiféle oltárhoz vezetés.)
2018. szept. 9. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolati fegyelemmel. Aki foglalt, azt hagyni kell.
2018. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az összes rossz tulajdonságát sorold fel tételesen magadba. Mindent, darabra. Ez be szokott válni.
2018. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2+Nem mondom, hogy mindig, de az esetek nagy többségében hatásosnak szokott bizonyulni.
2018. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
képzeld el kakálás közben, amint épp erőlködik.
2018. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

4 vàlaszolò!


Nevetö görcsöt kaptam 😂🤣💩

2018. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
:'DDDDD sírok
2018. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!