Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért alázzátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért alázzátok meg a fiúkat? Miért vagytok ilyen gonoszak? Szerelmes vagyok egy lányba amit teljes titokban tartottam, de úgy néz ki most kiderült.

Figyelt kérdés

Fuh fülig szerelmes vagyok ebbe a kis őzike szemű cukorfalatba, volt, hogy 4 napig zsinórban vele álmodtam DE!!! úgy eltitkoltam, soha nem látszott semmi a viselkedésemen, nem árultam el soha senkinek.

De most mintha megtudta volna, DE HONNAN???? Egyszer csak elkezdett furán viselkedni, álltunk ilyen utazási iroda falja mellett, tudjátok ahova ki vannak téve az ajánlatok, ekkor odajött és a mutatóujjával elkezdte simogatni a vállam, tudjátok ilyen flegma ribisen, meg nyávogva mondta, hogy "sziaaa tibikeee" (nem tibi a nevem, csak nem akarom leíri a nevem) és aztán elkezdett orbitálisan vihogni a barátnőjével, úgy elpirultam, majdnem behugyoztam!

Aztán ez 5 napja történt, azóta ez megy, meglát, elröhögi magát, ott áll 20 méterre, odabiccenti a fejét, "na mivan tibike", meg odajönnek ketten, vállal elkezdenek lökdösni, volt hogy seggel úgy meglökte a hátam, majdnem orra estem, röhögnek mindenen, tisztára földbe tipor ezzel a viselkedéssel.

El nem tudom képzelni honnan szerzett tudomást erről.



2018. jún. 3. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Az most szerintem tökmindegy, honnan tudta meg, majd vagy kiderül, vagy nem. De attól még nem kell hagyni, hogy megalázzon. Válaszolj neki vissza valami csípőset. Mondjuk azt, hogy "mi van, új stricit keresel magadnak?", vagy "mi van csajok, nem bírtok magatokkal? Van számotokra egy hely a nyugati aluljáróban!". Esetleg: "Mi van, csak nem a CSOK-ra utaztok? Bocs, nem ti vagytok az esetem". Csak így, viccesen, lazán. Ha ezek túl durvák, akkor találj ki mást, lényeg, hogy arányos legyen a visszavágás, és szálljanak le a magas lóról.
2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ez a tini kategóriába való!
2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
fiatal felnőttek vagyunk
2018. jún. 3. 20:43
 4/21 A kérdező kommentje:
kiírtam róla egy kérdést a gyakorira nemrég, lehet megtalálta valahogy
2018. jún. 3. 20:45
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
EZ neked cukorfalat?
2018. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de mit láttál benne eddig? Vagy eddig nem viselkedett így? Mitől tűnt neked "cukorfalatnak"?

Tudod, amúgy én mindig azon nevetek magamban, hogy a pasik azokat a csajokat istenítik, akik, ha nincs hím a láthatáron, akkor átmennek Szörnyellába, de pasik előtt játsszák az "őzikeszemű cukorfalatokat"...

Sóval szerintem csak rosszul választottál... Tudod, nem minden arany, ami fénylik.

2018. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És te ebbe vagy szerelmes? Na...sok boldogságot.
2018. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán elmehet ez egy flörtölésnek is a részéről.

Csak egy n+1-edik érzelmi analfabéta, aki nem tudja az érzéseit normálisan kifejezni, és normálisan kezdeményezni.

2018. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőnek, nekem is ilyen volt a kezdeményezés, és én is ilyen voltam.... 14 évesen kb. :D

De meg sem lepődök, hogy manapság sok lány ilyen szinten van 18 felett is.

A saját szellemi szintjén kell "vissza kezdeményezned"

Amikor seggel lökdös, markolj rá, flegmázz vissza stb.

Az nem nyerő, ha ott elkezdesz pirulgatni, meg gátlásoskodni, nem fog összejönni a dolog.

2018. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Legjobb az lenne, ha erőt vennél magadon és egy ilyen "mi van tibike" után odalépnél, megfognád a fejét és "EZ!" címszó alatt lesmárolnád.
2018. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!