Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi lnagyon odavan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi lnagyon odavan egy nőért, mi az, amitől teljesen kiábrándulna belőle?

Figyelt kérdés
Plátói érzelmekről beszélünk. Vagyis nincs együtt a nővel, de anniyt lehet tudni, hogy évek óta nagyon tetszik neki, kb istennőnek tartja. Erről a nőről annyit kell még tudni, hogy eléggé megkapó jelenség, jól néz ki, meg nagyon intelligens is, és nem igazán kell neki a pasi. Viszont időnként szerintem elég kiábrándítóam viselkedik, bulikban teljesen szétüti magát, közönséges, vihog, hülyeségeket pofázik, és mászik erre a pasira akit idegesít ez. Én legalábbis külső szemlélőként ennyit látok. Mégis, amíg ez a csaj a színen van, én nem szeretnék kezdeni ezzel a pasival,pedig amúgy nagyon tetszik. Mit tegyek?
2018. szept. 12. 21:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mindenki mondja, csak nem akarod megérteni, hogy vesztes helyzetben vagy. Itt nem csak az a gond, hogy a férfinak más nő tetszik, hanem az, hogy te nem vagy az esete, különben felfigyelt volna már rád. Ha a nőt valami csoda folytán meg tudnád utáltatni a férfival, akkor sincs arra garancia, hogy te fogsz neki utána kelleni. Hiszen van még annyi más nő.

Szerintem valaki vagy tetszik már az első pillanatban legalább egy kicsit, vagy soha nem fog megtetszeni. Aki nekem valaha is igazán tetszett, szerintem még mindig tudna rám hatást gyakorolni, akármi is történt közben, akárhány év is telt el, stb. Ha a nő ott van mindig a munkahelyeden vagy akárhol, akkor mindig ott lesz egy fenyegetés, amit nagyon nehéz hosszú távon elviselni.

2018. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon megszerettetik egy pasi. Nagyjából hoztam a tipikus szőkenős viccek szereplőit, amikor ott voltam mellette.

És tudod mit, egyből levágta, hogy miatta vagyok teljesen lökött. És csak jobban kedvelt tőle.


Akkor fog kiábrándulni, ha összejönnek és nem illenek össze

2018. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!