Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azért nem leszek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem leszek szerelmes mert korán lefekszem velük?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem 4evig, 3honap után feküdtem le vele.

Egy éve szakítottunk, rá fel évvel összejöttem valakivel, elég korán lefeküdtem vele.

Megszerettem, de nem szerelem.

5honapig voltunk együtt.

Most megint van valaki , harmadik talin lefeküdtem vele , ot is kezdem szeretni. De nem olyan szerelmesen..

Lehet ez az oka?

24L


2018. szept. 14. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem, hogy ezért lenne. Egyszerűen olyan férfiakat találsz, akik nem fognak meg igazán.
2018. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Egyszerűen sodródsz. Nem hagyod meg magadnak azt az időt, hogy megismerj valaki normális férfit. Hanem hajszolod magad, és hajtod azt amit nem kéne és még mindig az a másik/első férfi van benned.
2018. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
3 hónap pont hogy nagyon későn van.
2018. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Az lesz bizony, hogy korán felszetek le. Ezentúl feküdj le velük később, mindenképp este 10 után. Aztán majd meglátod.
2018. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Attól nem leszel szerelmes, hogy dugsz fűvel-fával egy hosszú kapcsolat után. Inkább nem vagy túl rajta nem?

32/f

2018. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A probléma a tudati szinted fejlettségével van. Azt gondolod, hogy a testiség által tudsz érzelmeket kiváltani a másikból, s mint adu-ász, hamar bedobod, hogy ezzel csalogass elő érzéseket a férfiból. Vagy csak rákaptál az ízére és szereted cibálni a frászt. Nem rossz dolog a nemi élet, sőt csodálatos, de ez a történet csúcsa. Hamar bedobni olyan, mintha először építenél tetőszerkezetet a háznak, aztán alapoznál, avagy a Mount Everesten 8848 m-en kezdenél és onnan már csak lefelé tudsz menni. Ezért halnak meg idő előtt a kapcsolatok, ahol kezdésnek bedobják a szexet. Megvolt a kéj, kielégülés, s már nincs miért ott maradni, hogy felfedezd a másik valódi lényét.


Számomra értéket veszíti egy nő, ha hamar, nulla vagy minimális ismeretség mellett fekszik le valakivel. Számomra a szex szent és egyben mocskosan jó dolog, de csak azzal, akivel már régebb óta, komolyabb ismeretség után történik meg komoly kapcsolatban. Fordítva ülsz a lovon.

2018. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ezért halnak meg idő előtt a kapcsolatok, ahol kezdésnek bedobják a szexet. Megvolt a kéj, kielégülés, s már nincs miért ott maradni, hogy felfedezd a másik valódi lényét."

Téged csupán a szex jövőbeni lehetősége motivál arra, hogy belemenj/benne maradj egy kapcsolatban?

2018. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!