Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valakit senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakit senki se szerethet, nem érdemli meg valamiért, az élet tönkreteszi Őt nem engedi, hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Milyen nemű vagy?


Egyébként minden ember szeret valakit.Olyan nincs hogy senki.

2018. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nő vagyok
2018. szept. 14. 20:02
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, létezhet ilyen. Sehol nincs garantálva, hogy nem.
2018. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
1+De olyan előfordulhat, hogy nem jól szeretik az embert. Ne feledd, mindenkinek egyetlen darab társa van. Nincs több.
2018. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
2 Tettél valaki ellen valamit? Csak magadba..Ha igen a válaszod akkor a következményeit nyögöd.
2018. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem az volt a kérdés, hogy minden ember szeret-e valakit, hanem az, hogy létezik-e olyan ember akit senki sem szeret.


"Egyébként minden ember szeret valakit."


Ebből még matematikailag egyáltalán nem következi az, hogy minden embert szeret valaki.


Szerintem könnyen létezhet ilyen, hogy valakit senki se szeressen. Ez tulajdonképpen rám is igaz, de a második része szerintem már nem annyira állja meg a helyét. Általában nem az élet teszi tönkre az embereket, hanem a környezetük és saját maguk.

2018. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Én férfi vagyok de sokszor én is úgy gondolom hogy büntet az élet... Vagy az előző életemben csináltam valami rosszat amiért bűnhődnöm kell, vagy nem tudom....
2018. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akartam válaszolni a leveledre de, azt írja törölted magad, vagy törölték....
2018. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az speciel kétlem hogy létezne, hogy senki se szerethet valakit. Az már más kérdés, hogy boldog lehet-e. Teszem azt mivan ha valaki szeret téged, de te mondjuk csak barátként tekintesz rá? Az azt jelenti, hogy valaki ugyan szeret téged, de te nem szerettél bele és akibe meg beleszeretsz az ugyanígy van esetleg veled, hogy nem vagy az esete, fiúknál pedig ha egy lánynak nincs esete, a fiú nem fogja barát zónázni, hanem nincs esete így nem akar tőle semmit, egy lelki szemeteszsákot se. Boldog viszont csak az lehet akit viszont szeret az akit ő szeret. Ez viszont ritka és nem egyszerű. De röviden a kérdésre a válasz. Nem nem létezik hogy valakit senki se szerethet, igen van hogy valaki nem érdemli meg hogy szeressék, van hogy az élet teszi tönkre az embert, de leginkább a kudarcok és az emberekbe vetett hit múlása, és hogy hogyan lehetsz boldog azt neked kell tudnod, hogy te mitől lennél az viszont kitartás és szerencse is kell a hosszútávú boldogsághoz vagy ahhoz hogy párkapcsolat miatt legyél boldog hosszú távon.
2018. szept. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szakemberre van szukseged, kerdezo.
2018. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!