Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész héten nem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész héten nem volt egy programom sem, hogy van az hogy senki sem ér rá?

Figyelt kérdés
Na persze nem is kérdeztem végig minden nap mindenkit , de mikor valakivel 3x nem tudtuk megbeszélnia találkozót,akkor minek erőltessem . Mikor engen hívnak valahova én bezzeg tudok menni. Agyonra unom magam így . Másnak is ilyen sivár a közösségi élete ?

#nyarvogás #nulla társosági élet
2013. aug. 3. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs közösségi életem.
2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nyáron előfordul hogy nem érnek rá

nyaralni megy vagy más programja van

ha akarsz vele találkozni kérdezd meg mikor ér rá, ha úgysincs semmi dolgod, tudsz alkalmazkodni

2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben kinek van kedve bármit is csinálni?
2013. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De éppen ez a gond ,hogy van kedvük , ha engem hívnak én megyek ,mikor meg én kérdezem ,hogy van-e kedve , ideje akkor most épp nem tud . És ami a legviccesebb ,hogy jó társaság vagyok , szeretnek velem az emberek elbeszélgetni és mások azok akik barátkozni akarnak velem , én amúgy visszahúzódó vagyok , szóval nem erőltetem magam másokra . Lehet ,hogy tévedek , és egy untaó személy vagyok ,mit tudom én . Mindenesetre ez a hét olyan semmilyenre sikeredett , csupa unalmas nap .
2013. aug. 3. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is hasonloan sivár az életem mint egy gyárváros :S
2013. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért nem dolgozol
2013. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát most nincs munkám , és gondoltam kicsit élvezem így az életet . Majd kell keresnem ,de azért meg szeretnék magamnak engedni egy kis lazaságot . Kicsit csak élni szeretnék ,hát nagy kérés ez ? Nem egy buli az életem és fel akarnám rázni egy kicsit ,hogy legyen már benne örömöm , mert amúgy a létemnek nem sok értelme van . Amikor munka-otthon-munka a menü hát az csak olyan létezés ,de nem élet .
2013. aug. 3. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki egyedül, énis ezt teszem. Nem kell másokra hagyatkozva leélni az életed.
2013. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szoktam , csak az nem az igazi , a héten is megtettem,mert nem akartam kihagyni az eseményt csak mert nincs aki eljöjjön velem , de végül nagyon nem volt jó az estém . Belefáradtam,hogy magam menjek helyekre . Nekem aztán elhiheted ,hogy sok eseményen magam voltam és hiányzott az hogy legyen velem valaki akivel megosztom az élményt .
2013. aug. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!